לחייך בפה מלא

המדריך לרפואת שיניים בישראל

ד"ר איתן מיזיריצקי


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית לחייך בפה מלא
דאנאקוד 99-1212
מספר עמודים 232
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית With A Big Smile
שם מחבר באנגלית Eitan Mijiritsky D.M.D

תקציר

לחייך בפה מלא - מדריך לרפואת שיניים בישראל הוא ספר ייחודי בנוף הספרים הישראלי, המיועד לכל אחד ואחת. הספר, הכתוב בצורה בהירה וברורה, מאפשר לקוראים להבין את הבעיות שמולן הם ניצבים ואת מהות הטיפולים המוצעים להם על-ידי רופא השיניים.

טיפולי שיניים הם עניין יקר בעולם המערבי כולו, ובארץ הם אף אינם כלולים בסל הבריאות. מי שמתעלם מבעיות שנוצרות בשיניו כשהן בשלב ראשוני וקלות יחסית לטיפול, סופו שישלם בכאבים, בממון רב ובסבל עקב טיפול ממושך. האם אפשר למנוע את הסבל, הכאב ועלות הטיפולים הגבוהה וליהנות משיניים בריאות ויפות? התשובה לכך היא: בהחלט! ספר זה יעזור לכם, הקוראים, להתמודד עם משימת השמירה על השיניים, יבהיר לכם האם הרופא שבידיו אתם מפקידים את בריאות הפה שלכם הוא אכן הרופא המתאים לכם ביותר, ואף יעדכן אתכם בכל החידושים של עולם רפואת השיניים המודרני.

ידע, כידוע לכל, הוא כוח, וכאשר אתם עומדים בפני ההחלטה כיצד לטפל בשיניים שלכם באופן הנכון והיעיל ביותר, אין כמו ידע עדכני להעניק לכם את הכוח לעשות את הבחירה הנכונה.

על המחבר

ד"ר איתן מיזיריצקי - Eitan Mijiritsky D.M.D

ד"ר איתן מיזיריצקי, מחבר הספר, הוא מומחה לשיקום הפה ובעל מוניטין רב בתחום רפואת השיניים בארץ ובעולם. הוא בוגר בית-הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב, פרופסור חבר בבית-הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת קייטי שבאיטליה ומשמש רופא בכיר במרכז ההשתלות וחבר סגל המחלקה לשיקום הפה בבית-הספר לרפואת שיניים ב"הדסה עין-כרם", האוניברסיטה העברית, ירושלים.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il