תקציר על המחברים
שם בעברית כל שניה קובעת
דאנאקוד 99-1216
מספר עמודים 224
שם המתרגם אסף כהן
שם באנגלית Every Second Counts
שם מחבר באנגלית Lance Armstrong • Sally Jenkins

תקציר

לאנס ארמסטרונג, שניצח בחמישה מרוצי טור-דה-פראנס - ועוד ידו נטויה... חוזר עם המשך סיפורו מלא ההשראה, שבו הוא סוקר את הניצחונות - וגם כמה כישלונות - בחייו האישיים והמקצועיים, ומתאר בגילוי לב את האופן שבו הקִרבה אל המוות לימדה אותו איך לחיות באמת.

מאז פרסום ספרו רב-המכר "בחזרה לחיים: זה לא רק סיפור על אופניים" (בעברית בהוצאת "מטר"), נהנה לאנס ארמסטרונג משרשרת של חוויות חדשות ומסעירות, ביניהן בחירתו לספורטאי השנה של כתב-העת "ספורטס אילוסטרייטד", לידת בנותיו התאומות וזכייה חמישית בטור דה פראנס ב-2003, שהשוותה את שיא כל הזמנים. ספרו השני, "כל שנייה קובעת", מביא את המשך סיפורו מעורר ההשראה, ומתעד את תפישת עולמו של אדם שניצח כנגד כל הסיכויים.

בספרו הקודם של ארמסטרונג תואר מסעו מאז הרגע הקודר שבו התגלה בגופו סרטן האשכים, אשר התפשט לריאותיו ולמוחו, עד ההחלמה מעוררת ההשתאות שהגיעה לשיאה בניצחון בטור-דה-פראנס של 1999.

כעת מציג ארמסטרונג בגילוי לב את השתלשלות העניינים הבעייתית ביחסיו עם הצרפתים, ואת ההאשמות הקנטרניות בנוגע לשימוש בסמים בקרב חברי קבוצתו בטור-דה-פראנס, שהופרכו לבסוף. הוא כותב על רגעי שיא בחייו, כגון החגיגות במלאת חמש שנים להחלמתו מסרטן, ושחזור כנסייה עתיקה ומרהיבה בביתו שבספרד, הארץ האהובה עליו.

כל שנייה קובעת מציע זווית ראייה רעננה על רוחם של ניצולים ושורדים באשר הם, ואין ספק שהוא ירתק וירומם את רוחם של מיליוני מעריציו של ארמסטרונג.

עוד במטר על רכיבת אופניים:

 אופני הרים - המדריך לרוכבים רציניים
 אופני כביש - המדריך לרוכבים רציניים
 בחזרה לחיים - סיפורו של לאנס ארמסטרונג
 מלחמתו של לאנס ארמסטרונג

על המחבר

לאנס ארמסטרונג - Lance Armstrong

לאנס ארמסטרונג, רוכב האופניים המוביל בעולם, נחוש בדעתו להמשיך ולנצח בטור-דה-פראנס מדי שנה. נוסף על כך הוא מנהל את "קרן לאנס ארמסטרונג", שמטרתה לעזור לנפגעי סרטן ברחבי העולם בהתמודדות עם המחלה ובהחלמה ממנה. הוא מתגורר באוסטין שבטקסס.


סאלי ג'נקינס - Sally Jenkins

סאלי ג'נקינס היא כתבת ספורט בעיתון וושינגטון פוסט. בשנת 2002 זכתה בפרס כתב השנה של סוכנות הידיעות "אסושייטד פרס". היא השתתפה בכתיבת ספרים רבים בנושא ספורט, שזכו להצלחה.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il