הכל אפשרי...

לחולל שינויים בחיים המקצועיים והאישיים

בנג'מין זנדר ורוזמונד סטון זנדר


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית הכל אפשרי...
דאנאקוד 99-1372
מספר עמודים 180
שם המתרגם דניאל גנור
שם באנגלית The Art of Possibility Transforming Professional and Personal Life
שם מחבר באנגלית Rosamund Stone Zander • Benjamin Zander

תקציר

גישה חדשנית לשינוי החיים ולהגשמת חלומות גדולים וקטנים מודל פורץ דרך למנהיגות, למערכות יחסים ולחיים של אפשרות.

"בנגינתה של התזמורת שומעים לא רק דיוק, צבע ואיזון, אלא גם רעם, ברק ואת שפת הלב." כך נכתב בבוסטון גלוב על קונצרט של המנצח בנג'מין זנדר עם התזמורת הפילהרמונית של בוסטון. תיאור זה הולם גם את הספר מעורר ההשראה של בני הזוג זנדר, תוצר של סינתזה בין עולמות שונים - התזמורת הסימפונית ופסיכולוגיה חדשנית.

הכל אפשרי... מציע שורת תרגילים מהפכניים שיובילו אתכם להשגת יצירתיות בכל תחומי הפעילות האנושית. הספר חדור באנרגיה של השותפות הדינמית הקיימת בין שני כותביו, ומחבר בין הכישרון יוצא הדופן של בן כמניע ומשפיע, כמורה ומתקשר, לבין המומחיות של רוזמונד סטון זנדר ביצירת דוגמאות חדשניות להגשמה עצמית ומקצועית.

התרגילים הפשוטים לכאורה של בני הזוג זנדר, אשר כל אחד מהם מציע הזדמנות למהפך אישי וארגוני, מבוססים על שתי הנחות יסוד: שהחיים בנויים כמו סיפור ("החיים הם המצאה"), ושבהגדרות חדשות יש הרבה יותר אפשרויות ממה שאנשים בדרך כלל חושבים. הספר משנה את נקודת המבט שלנו בעזרת סיפורים, משלים ואנקדוטות מרוממי רוח מניסיונם האישי של הסופרים, כמו גם מגיבורים מפורסמים ויומיומיים. החל ב"לתת ציון 10" ו"חוק מספר 6" המסתורי, וכלה ב"להוביל מכל כיסא". בקונטרפונקט מלא להט מעניקים לנו הסופרים תחושה עמוקה של התפקיד המשמעותי שהתפישה שלפיה "הכל אפשרי" יכולה למלא בכל היבטי חיינו.

"ספרם של בני הזוג זנדר הפך את חיי לחיים של אפשרויות אינסופיות. כל יום, מאז שקראתי אותו, היה מושלם. ההשלכות על ארגוניים ועל החיים הפוליטיים הן בלתי רגילות."

וורן בניס, פרופסור למנהל עסקים, אוניברסיטת דרום קליפורניה, ומחבר הספרים Managing the Dream ו-On Becoming a Leader

"זהו ספר חכם, מרומם נפש וחשוב, תמהיל מושלם של תובנה והשראה, של גילויים אישיים ושל סיפורים השאובים מעולם האמנות, הפסיכולוגיה, העסקים והפוליטיקה. בן ורוז זנדר הם צוות יוצא מן הכלל - האנרגיה, הלהט ומחויבותם לערכים אנושיים מידבקים."

דוריס קארנס גודווין, היסטוריונית וסופרת זוכת פרס פוליצר על הספר No Ordinary Time Franklin and Eleanor Roosevelt
The Home Front in World War II

"הנפש ממריאה בנוכחות כל אחד מבני הזוג זנדר. כעת הם חושפים את סודותיהם בספר משכנע וגורם סיפוק. אני בטוחה שהוא יעניק לכם השראה."

גייל שיהי, הסופרת של מעברים חדשים ו-Hillary's Choice

"האנרגיה מלאת הלהט שהספר הכל אפשרי... חדור בה היא כוח אמיתי עבור כל קורא השואף להתפתחות אישית ולהגשמה עצמית."

קלאוס שוואב, המייסד והנשיא של הפורום הכלכלי העולמי

על המחבר

בנג'מין זנדר ורוזמונד סטון זנדר - Rosamund Stone Zander • Benjamin Zander

בנג'מין זנדר מרצה בפני מנהלים בכל רחבי העולם ורוזמונד זנדר עורכת סדנאות לתרגול טכניקת "הכל אפשרי" בהתבסס על העקרונות הייחודיים שפיתחו השניים במשותף. זנדר מנצח לעתים על התזמורת הפילהרמונית הישראלית ומוזמן להרצות בכנסים עסקיים חשובים בישראל. באחרונה הרצה בשנת 2005 בכנס שארגנה חברת "פרטנר". רוזמונד סטון זנדר היא מטפלת משפחתית וציירת נופים. בנג'מין זנדר הוא מנצח התזמורת הפילהרמונית של בוסטון ומרצה בקנסרבטוריון ניו אינגלנד למוסיקה.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il