בריאות טובה לשנים ארוכות

מדריך לחיים בריאים, בגוף ובנפש, בגיל המבוגר

ד"ר אנדרו וייל


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית בריאות טובה לשנים ארוכות
דאנאקוד 99-1347
מספר עמודים 256
שם המתרגם ענבל שגיב
שם הספר במקור Healthy Aging
A Lifelong Guide to Your Physical and Spiritual Well-Being
שם מחבר באנגלית Andrew Weil, M.D

תקציר

"ריפוי ספונטני", "8 שבועות לבריאות שלמה", "שאלות של בריאות" ו"אכילה נכונה לבריאות שלמה" (בעברית בהוצאת "מטר"), ספריו המפורסמים ורבי-המכר של ד"ר אנדרו וייל, הנערץ על-ידי רבים, עשו את מחברם למדריך בר-סמכא בתחום השילוב המוצלח שבין הרפואה הקונבנציונלית והרפואה האלטרנטיבית לניהול אורח חיים בריא וריפוי מחלות. כעת מביא לכם ד"ר וייל מדריך לחיים טובים בגיל המבוגר, השונה מכל מדריך אחר בנושא ברוחב היריעה, באיכות המידע ובעומק ההבנה.

במרכז "בריאות טובה לשנים ארוכות" עומדת האמונה של ד"ר וייל שאף-על-פי שההזדקנות היא תהליך בלתי הפיך, ישנם דברים רבים שנוכל לעשות כדי לשמור על המוח והגוף שלנו ברמת תפקוד טובה בכל שלבי החיים. בנושא זה שואב ד"ר וייל את הידע שלו מן התחום המדעי החדש ביוגרונטולוגיה (חקר הגורמים הביולוגיים להזדקנות), כמו גם מסודות אריכות הימים - תזונה, פעילות גופנית וגישה חיובית לחיים - שאותם ליקט מתרבויות ברחבי העולם.

בחלקו הראשון של הספר - "הזדקנות בריאה - מדע ופילוסופיה" - הוא מסביר כיצד מזדקן הגוף, וסוקר את השפעת המגדר, הגנטיקה, הסביבה וסגנון החיים על החוויה של היחיד ועל תפישתו את תהליך ההזדקנות. הוא מתאר את אותם שיקויים שמתיימרים להאריך את החיים - צמחי מרפא, הורמונים ו"תרופות" אנטי-אייג'ינג - ומעמיד את הדברים על דיוקם.

בחלק השני - "כיצד להזדקן בנועם ובחן" - וייל מעניק לנו תוכנית תזונה קלה ליישום, אנטי-דלקתית, שתגן על המערכת החיסונית שלנו ותעזור לגופנו לעמוד בשינויים שהזמן טומן בחובו ולהסתגל אליהם. נוסף על כך הוא מספק לנו עצות רבות ומעשיות בנושא הכושר הגופני; טיפול רפואי מונע; שליטה במתחים; גמישות פיזית, שכלית ורגשית; והעצמה רוחנית.

"בריאות טובה לשנים ארוכות" -ספרו החשוב ורחב-היריעה של ד"ר וייל עד כה.

על המחבר

ד"ר אנדרו וייל - Andrew Weil, M.D

ד"ר אנדרו וייל הוא בוגר בית-הספר לרפואה של אוניברסיטת הרוורד ובעל תואר בביולוגיה (בוטניקה) מאותה אוניברסיטה. ד"ר וייל משמש כפרופסור לרפואה פנימית במרכז למדעי הרפואה של אוניברסיטת אריזונה. כמו כן הוא מייסדה ומנהלה של "התוכנית לרפואה אינטגרטיבית", אף היא באוניברסיטת אריזונה, שם הוא מכשיר דור חדש של רופאים. ד"ר וייל הוא מומחה בעל שם עולמי לעשבי מרפא, לקשרי הגומלין שבין הגוף לנפש, ולרפואה משלימה, בנוסף הוא העורך הראשי של אתר האינטרנט "שאל את ד"ר ווייל".

ד"ר וייל חיבר עד כה 8 ספרים, ביניהם רבי המכר "8 שבועות לבריאות שלמה", "אכילה נכונה לבריאות שלמה" ו"שאלות של בריאות", שגם הם ראו אור בעברית בהוצאת מטר. ד"ר וייל הוא מאמין נלהב בשילוב של רפואה קונבנציונלית ורפואה טבעית, והוא פועל רבות להנחלת הגישה הזאת ברחבי העולם.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il