בכל מצב!

להתגבר על כל המכשולים, לחיות את החיים שאוהבים...

ליסה ניקולס


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית בכל מצב!
דאנאקוד 99-1636
מספר עמודים 268
שם המתרגם ענת זיידמן
שם באנגלית You Can Overcome every Obstacle… !No Matter What
שם מחבר באנגלית Lisa Nichols

תקציר

לדברי ליסה ניקולס, המוּכרת למיליונים כאחת המשתתפות ברב המכר העולמי הסוד, אין זה מקרה שהשריר החזק ביותר בגופנו הוא הלב. ליסה היא ההוכחה החיה לכך שבעזרת גיוס עוצמה רגשית נוכל להשיג לעצמנו את החיים שנועדנו לחיות. עכשיו היא מציגה תוכנית ייחודית, מעוררת השראה ורבת עוצמה שתעזור לנו להגשים את כל חלומותינו.

ליסה מצאה בתוכה את הכוח לחיות את האני האותנטי שלה ולהשיג את כל מה שהעזה לייחל לו, על ידי פיתוח וליטוש "שרירי ההתאוששות" הפרטיים שלה בכל צומתי חייה המרכזיים. כעת, בספרה בכל מצב! היא מציעה תוכנית חדשנית הכוללת תשעה שלבים שאותם היא מכנה שרירים: שריר האמונה, שריר האמון העצמי, שריר הכֵּנות, שריר המחילה ועוד. בדרכה המיוחדת, המעוררת והאופטימית היא מסבירה איך כל אדם יכול להפעיל את השרירים הללו כדי להשיג אושר והצלחה בלי גבול.

ניקולס משתפת אותנו בסיפור חייה המדהים ומציעה תרגילים ממוקדים שיעודדו אותנו להפיק לקחים מעברנו למען עיצוב עתיד טוב יותר.

בעולם גדוש אינפורמציה ופתרונות קסם, ליסה ניקולס מזכירה לנו שכל מה שאנחנו צריכים כדי להיות מאושרים נמצא בתוכנו. התברכנו בשפע של כישרונות, חלומותינו הם בני השגה, וחרף כל המכשולים, כשליסה ניקולס לצדנו נצליח לנתב את חיינו בדרך שאנחנו בוחרים - בכל מצב!

על המחבר

ליסה ניקולס - Lisa Nichols

ליסה ניקולס היא נואמת עידוד, מאמנת ומדריכה ידועה, שהגיעה למיליוני אנשים עם המסר המחזק שלה של העצמה, תרומה, מצוינות והכרת טובה. היא גם מחברת שותפה של שני רבי מכר בסדרת מרק עוף לנשמה: מרק עוף לנשמה האפרו־אמריקנית ומרק עוף לנשמת אישה אפרו־אמריקנית.

השתתפותה בסרט ובספר הסוד העוסקים בהתפתחות עצמית הקנתה לה באחת פרסום בינלאומי. מאז היא מופיעה במספר תוכניות רדיו וטלוויזיה ארציות.

בנוסף, ליסה ייסדה חברת עידוד להמונים והיא מנכ"לית של חברת עידוד בני נוער בע"מ. סדנאות השינוי שלה משפיעות על חיי מאות אלפי צעירים ומבוגרים.

כאות הוקרה על עבודתה המעצימה, זכתה ליסה בפרסים רבים כולל פרס הומניטרי של דרום אפריקה, פרס השגריר הבינלאומי של רצון טוב למען אפריקה, פרס בינלאומי לאוריינות רגשית לרווחה וחיים מלאים, ופרס קרן לב הלמידה של ארץ הלגו. בשנת 2001 הכריז ראש העיר של הנדרסון במדינת נבאדה על תאריך 20 בנובמבר כעל "יום עידוד רוח הנוער", לציון הצלחותיה של ליסה בשינוי חיי בני העיר הצעירים.

ליסה נחשבת למומחית מובילה בתחום פריצת דרך להצלחה, שמשפיעה על מנהיגים ברחבי העולם ומעודדת אותם בעזרת נוסחאותיה המוכחות להאדרת ההישגים האישיים והמקצועיים. תוכניותיה מעצבות, מרעננות ומחדשות את החשיבה שלנו על עסקים ועל יחסים בעולם של היום.

ליסה היא נואמת דינמית עם סיפור חיים יוצא דופן ויכולת עצומה לגעת בלבבות ובנשמות של בני אדם. היא מאמנת מומחית לחיים ולעסקים, אלופה בהשגת המטרות שנראות כבלתי ניתנות להשגה, ומדריכה אחרים כיצד לעשות זאת.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il