בינתיים

למצוא את עצמכם ואת האהבה שאתם רוצים

איינלה ונזנט


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית בינתיים
דאנאקוד 99-1012
מספר עמודים 206
שם המתרגם עדית בן-פורת
שם הספר במקור In the Meantime
Finding Yourself and the Love You Want
שם מחבר באנגלית Iyanla Vanzant

תקציר

אם אתם יודעים היכן אתם רוצים להיות אבל אין לכם מושג איך להגיע לשם, אם נדמה לכם שאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים בחיים אבל קו המטרה אינו נראה באופק, אם מערכות היחסים שלכם, במיוחד אלה הרומנטיות, אינן מוצלחות - אין שום ספק: אתם תקועים עמוק בשלב הבינתיים. ההורים שלכם לא הכינו אתכם לשלב הבינתיים. הם לא התרשלו בתפקידם כהורים: פשוט, אי-אפשר להכין אנשים לשלב הזה או לעזור להם להתמודד איתו.

הדבר היחיד שיכול לחלץ אתכם משלב הבינתיים, מסבירה מחברת רבי-המכר איינלה ונזנט, הוא אהבה. לא רומנטיקה, לא כסף, לא מכונית חדשה. רק אהבה יכולה להפוך את הבינתיים לשלב בעל ערך. וברגע שתמצאו אהבה אמיתית, אהבה עצמית טהורה ואהבה ללא תנאים לכל אחד, כל הזמן, הכול ייראה אחרת ומצבכם יהיה הרבה יותר טוב.

השאלה היא: מה עושים בינתיים?
כל יצור חי רוצה לחוות אהבה. הבעיה היא שחלונות הלב והרוח שלנו מוכתמים בכאבים ובפגיעות, בזיכרונות מרים ובאכזבות מן העבר. הם אטומים כל-כך שאור האהבה מתקשה לחדור דרכם. בינתיים, אנחנו מנסים להישיר מבט מבעד לחלונות המאובקים האלה, מנסים לשכנע את עצמנו שהמראה הנשקף מהם הוא הדבר באמיתי.

אולם החלונות האטומים האלה מתעתעים בנו, ומה שנשקף מהם אינו האמת. אין מנוס: עלינו לנקות את חלונות הנשמה שלנו, לצחצח את הרצפות, הקירות, הארונות והפינות של ההכרה שלנו ולטאטא החוצה מחיינו את הדברים שמקבעים ומבלבלים אותנו, והופכים את הבינתיים לתקופה אומללה.

איינלה ונזנט מעבירה לנו שיעור במשק בית - ניקיון יסודי של הנפש. אם נעשה עבודה טובה, האור יחדור פנימה והרוח שלנו תזרח מאושר כשנמצא את אורה האמיתי של האהבה.

על המחבר

איינלה ונזנט - Iyanla Vanzant

איינלה ונזנט היא סופרת עטורת פרסים שספריה נהפכו לרבי-מכר בארצות הברית, ביניהם הספר "בינתיים" שתורגם לעברית ע"י הוצאת מטר. ונזנט מעבירה הרצאות וסדנאות בתחומים של העצמה אישית וייעוץ רוחני, ומתארחת בקביעות בתקשורת. היא פועלת מתוך תחושת שליחות ורצון לעזור לבני האדם באשר הם להתמודד בהצלחה עם קשיי החיים. .


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il