מרטין לינדסטרום - Martin Lindstrom

מרטין לינדסטרום, שהוגדר כ"עתידן המותגים העולמי", שינה את פני השיווק הגלובלי בעזרת ניסיון מעשי אישי שנצבר במשך עשרים שנה, כמנכ"ל משרד פרסום ויועץ לחברות מרשימת ה-500 של פורצ'ן.

מרטין לינדסטרום הוא גורו של שיווק מן הנחשבים בעולם. לינדסטרום, שלו קהל של יותר ממיליון איש בכל רחבי העולם, נמצא בדרכים במשך שלוש מאות ימים בשנה ומדבר על המתודולוגיות פורצות הדרך שלו בהרצאות ובייעוץ שהוא מעניק.

לינדסטרום, מנכ"ל ויושב הראש של Lindstrom Company וכן יושב ראש של החברות BRAND sense agency ו־ INC. BUYOLOGY , נותן שירותי ייעוץ למנהלים בכירים של חברות שונות, ובהן , McDonald Corporation Procter & Gamble, Yellow Pages, Nestl., American Express, Microsoft, the Walt Disney Company , ו־ GlaxoSmithKline . הוא הוצג בעיתונים Financial Times, USA Today, Fortune, Washington Post ועוד.

יצירתיותו של לינדסטרום, התורם לכתבי העת היוקרתיים Contagious ו־ Harvard Business Review , מלהיבה אנשי מקצוע ואנשי אקדמיה מובילים בתחום השיווק מכל רחבי העולם. ספרו הקודם, BRAND sense , זכה לשבחים והוכרז על ידי Wall Street Journal כאחד מעשרת ספרי השיווק הטובים ביותר שהתפרסמו אי פעם. קניולוגיה, כמו BRAND sense לפניו, תורגם ליותר מעשרים שפות.

ספרו חושים בוני מותג (בעברית בהוצאת מטר) זכה לשבחים והוכתר על ידי כתב העת Wall Street Journal כאחד מעשרת ספרי השיווק הטובים ביותר שהתפרסמו אי פעם.

בקרו באתר האינטרנט שלו.

25% הנחה
בספר זה, שהוא כנראה היצירתי והסמכותי ביותר שנכתב מעולם בנושא המיתוג החושי (Sensory Branding), חושף איש העסקים הבינלאומי מרטין לינדסטרום...
98 ₪ 74 ₪
25% הנחה
מה אנחנו באמת יודעים על הסיבות שבגללן אנחנו קונים? מה משפיע על החלטותינו בעולם מלא מסרים מבולבלים? האם אלה פרסומת מושכת עין, סיסמת...
98 ₪ 74 ₪
פרטים נוספים אזל מהמלאי

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il