תורת המנהיגות של בלנצ'ארד

25 שנים של תובנות פורצות דרך בתחום המנהיגות

קן בלנצ'רד


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית תורת המנהיגות של בלנצ'ארד
דאנאקוד 99-1505
מספר עמודים 272
שם המתרגם אסתי וכטל
שם באנגלית Leading at Higher Level Blanchard on Leadership and Creating High Performing Organizations
שם מחבר באנגלית Ken Blanchard

תקציר

להיות מנהיג טוב יותר בכל חברה, בכל ארגון ובכל תחום:
להציב את המטרות הנכונות ולאמץ את החזון הנכון,
להתמקד ב"שורות התחתונות" המשמעותיות באמת.

לשרת את הלקוחות ברמה אחרת:
להעניק ללקוחות חוויה אידיאלית ולטפח "אוהדים מושבעים".

להתגבר על האגו ולהיות "מנהיג משרת"
להקשיב, לשבח, לתמוך, להדריך ולסייע לעובדים להגיע להישגים.

זה שנים רבות שמנהלים וארגונים ברחבי העולם סומכים על תובנותיו של קן בלנצ'ארד, על חוכמתו ועל שיטותיו המעשיות. כעת הוא ועמיתיו בחברת קן בלנצ'ארד מציגים ספר שהוא אבן דרך בתחום המנהיגות, ובו הם מסכמים את כל מה שחקרו ולמדו על מצוינות במנהיגות.

ממנהל ברגע, שנמכר עד כה ב-13 מיליון עותקים, ועד קדימה בכל הכוח - ספריו של קן בלנצ'ארד סייעו למיליוני אנשים לתת דרור לעוצמתם ולפוטנציאל האישי שלהם ושל כל הסובבים אותם.

בתורת המנהיגות של בלנצ'ארד תגלו איך ליצור מטרות וחזון על פי "שלוש השורות התחתונות" ואיך להבטיח שאנשים יידעו מי אתם, לאן פניכם מועדות ומהם הערכים המדריכים אתכם במסעכם.

בלנצ'ארד מרחיב את תובנותיו פורצות הדרך בדבר השירות האגדי ללקוח וטיפוח אוהדים מושבעים. כאן תמצאו דיון מעמיק ביותר בשיטות של המודל המפורסם "מנהיגות מצבית II" להנהגה עצמית, להנהגה של "אחד על אחד", להנהגת צוותים ולהנהגה ארגונית. וחשוב מכול, הספר יעזור לכם להתבונן עמוק פנימה, לגלות את תפיסת המנהיגות האישית שיש לכל מנהיג מצטיין וליישמה בכל עת.

"בסאות'ווסט איירליינס אנו חותרים תמיד למנהיגות ברמה גבוהה יותר. אנו מאמינים בכל לבנו שהרווח הוא התשואות שאנו מקבלים על הטיפול בלקוחות מבית ומחוץ. מאז ומעולם התעקשנו על סביבת עבודה שמחה, קלילה, חדורת רוח צוות ו... כן, אפילו כיפית. כל זה מתבטא בסופו של דבר בעובדים בעלי מוטיבציה גבוהה, שעושים את הדבר הנכון למען לקוחותיהם הפנימיים והחיצוניים. קריאה בספר תורת המנהיגות של בלנצ'ארד תביא לשינוי חיובי בארגונכם."

- קולין בארט, נשיאת סאות'ווסט איירליינס

"הספר תורת המנהיגות של בלנצ'ארד הוא ספר חובה לכל מנהיג השואף לבנות מחדש את האמון והאמינות, כפי שאנו עושים בטייקו. ספר זה ילמד אתכם איך עושים זאת."

- אריק פילמור, סגן נשיא בכיר, טייקו אינטרנשיונל

"הספר תורת המנהיגות של בלנצ'ארד מתרגם עשרות שנות מחקר ו-25 שנות ניסיון בינלאומי לאסטרטגיות פשוטות, מעשיות ורבות עוצמה. כל זאת במטרה לצייד מנהיגים בכל רמות הארגון ביכולת לבנות ארגונים רווחיים. העקרונות האלה הם ליבת פילוסופיית המנהיגות שלנו. הם מנווטים את מנהלינו ומשפרים את יכולתם להביא לידי ביטוי את מיטב מרצם וכישרונם של עובדינו."

- ג'ים אירויין, סגן נשיא למשאבי אנוש, ניסן, צפון אמריקה

על המחבר

קן בלנצ'רד - Ken Blanchard

קן בלנצ'רד הוא המנהל ויו"ר מועצת המנהלים של הקבוצה הבינלאומית הנושאת את שמו והעוסקת בהכשרה ובפיתוח. כתב במשותף את הספרים, "כל הכבוד" ו"משימה אפשרית!" (אשר ראו אור בהוצאת מטר), ועוד רבי-מכר רבים. ספריו נמכרו ברחבי העולם ב-13 מיליוני עותקים ותורגמו ל-25 שפות.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il