פסגות ועמקים

איך לצאת מהעמק מהר יותר ולהישאר בפסגה זמן רב יותר

ד"ר ספנסר ג'ונסון


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית פסגות ועמקים
דאנאקוד 99-1595
מספר עמודים 112
שם המתרגם עמית יריב
שם באנגלית Peaks and Valleys: Making good and bad times work for you - at work and in life
שם מחבר באנגלית Dr. Spencer Johnson, M.D

תקציר

פסגות ועמקים הוא ספר חדש פרי עטו של ספנסר ג'ונסון,
מחבר רב-המכר העולמי מי הזיז את הגבינה שלי.

זהו סיפורו של צעיר שחי חיים אומללים בעמק עד שפגש זקן שחי בפסגה - ומאז חייו ועבודתו השתנו לנצח. בתחילה לא ידע הצעיר שלפניו ניצב אחד האנשים המצליחים והשלווים בעולם. אולם לאחר סדרה של שיחות עם הזקן וחוויות שחווה גבוה בפסגה ולמטה בעמק, הוא החל לגלות תגליות מדהימות.

בסופו של דבר הוא הבין שביכולתו ליישם את העקרונות המופלאים ואת הכלים המעשיים שנתן לו הזקן גם בתקופות טובות וגם בתקופות קשות - והפך בעצמו לאדם שלֵו ומצליח מאוד.הצעיר למד רבות על פסגות ועמקים אישיים ומשמעותם, ועל האופן שבו ניתן להתנהל בתקופות הטובות והקשות כדי לשפר כל מצב.

בספר התמציתי והמלוטש הזה, שיוצא בעיתוי מושלם, גם אתם תמצאו תשובות פשוטות, ברורות ומאירות עיניים לבעיות המטרידות את כולנו.

באמצעות סיפור הפסגות והעמקים תגלו שגם אתם יכולים:

לצאת מהעמק מהר יותר.
להישאר בפסגה זמן רב יותר.
לחוות פסגות רבות יותר ועמקים מעטים יותר.

פסגות ועמקים אינם רק התקופות הטובות והתקופות הקשות שאתם חווים, הם גם מה שאתם מרגישים, והאופן שבו אתם מגיבים לאירועים חיצוניים. פסגות ועמקים קשורים זה לזה.

הטעויות שאתם עושים היום, בתקופה הטובה שלכם, יוצרות את התקופה הקשה שלכם מחר. הדברים החכמים שאתם עושים היום, בתקופה הקשה שלכם, יוצרים את התקופה הטובה שלכם מחר.

על המחבר

ד"ר ספנסר ג'ונסון - Dr. Spencer Johnson, M.D

ד"ר ספנסר ג'ונסון הוא אחד ההוגים המוערכים ואחד הסופרים האהובים בעולם. הוא כתב אחד עשר רבי מכר ובהם מי הזיז את הגבינה שלי, רב-מכר עולמי שעזר למיליונים להתמודד עם שינויים, כן או לא, מדריך לקבלת החלטות ו"מנהל ברגע" (בשיתוף עם קן בלנצ'רד), שיטת הניהול הפופולארית בעולם יותר מעשרים שנה. ד"ר ג'ונסון נחשב גם למי ש"אין כמוהו בהצגת פתרונות ישימים ופשוטים לנושאים מורכבים".

הוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר דוקטור לרפואה. הוא השלים את התמחותו במאיו קליניק ובביה"ס לרפואה של הרווארד. הוא שימש כמנחה למנהיגות בביה"ס למנהל עסקים בהרווארד, וכיום משמש יועץ למרכז למנהיגות ציבורית בביה"ס ע"ש ג'ון פ' קנדי לממשל בהרווארד. ספריו של הודפסו בעולם ביותר מארבעים ושישה מיליון עותקים ותורגמו לארבעים ושבע שפות.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il