מאושרים יותר ויהי מה

טיפוח תקווה, חוסן ומשמעות בזמנים קשים

ד"ר טל בן-שחר


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית מאושרים יותר ויהי מה
דאנאקוד 99-2487
מספר עמודים 186
תאריך הוצאה ספטמבר 2023
שם באנגלית Happier no Matter What
שם מחבר באנגלית Tal Ben-Shahar

תקציר

גם כשהכול משתבש, מדע האושר יכול לסייע! במאושרים יותר ויהי מה, ד"ר טל בן שחר, מחלוצי הפסיכולוגיה החיובית ומחבר רבי מכר ברשימת ה-New York Times מראה לנו כיצד.

בן שחר מנפץ מיתוסים נפוצים דוגמת "הצלחה מביאה אושר" ו"צריך לחפש את האושר עצמו". כשזמנים קשים מסכלים את ההצלחה ומעלימים את השמחה, רעיונות כאלה מזמנים ייאוש בכך שהם לא מותירים לנו נתיב פעולה.

אבל יש מה לעשות: אנחנו יכולים לאמץ את חמשת היסודות של שפרי"ר להשגת תקווה, רווחה, ותכלית:

שכלית: אני לומד.

פיזית: הגוף מקבל את שלו.

רוחנית: אני חווה משמעות.

יחסים: החברים שלי תומכים בי.

רגשית: מותר לי להרגיש.

 

אם נאמץ באמת את היסודות הללו, נבנה את החוסן לשאת כל דבר – מאובדן אישי ועד מגפה עולמית. שיטת שפרי"ר החדשה של בן שחר מסמנת את הדרך להיות "שלמים שוב" – וכשאנחנו שלמים, אנחנו מזמנים את האושר פנימה.

 

ד"ר טל בן שחר, מרצה ומחבר רבי המכר הבינלאומיים באושר ובאושר, אושר אפשרי, לבחור באושר והאושר שבמנהיגות (כולם יצאו לאור בעברית בהוצאת מטר). בן שחר הוא מייסד־‏שותף וראש מחלקת הוראה בחברת POTENTIALIFE‏, ארגון לפיתוח מנהיגות. הוא מייעץ ומרצה בפני מנהלים ‏בתאגידים בינלאומיים, בשירות הציבורי ובקרב אוכלוסיות בסיכון. הקורסים שלו בפסיכולוגיה חיובית ‏ובפסיכולוגיה של המנהיגות באוניברסיטת הרווארד היו בין המבוקשים ביותר בתולדות האוניברסיטה.‏

על המחבר

ד"ר טל בן-שחר - Tal Ben-Shahar

ד"ר טל בן-שחר הוא מרצה וחוקר בתחום הפסיכולוגיה החיובית והאושר במרכז הבינתחומי בהרצליה. יש לו דוקטורט בהתנהגות ארגונית ותואר ראשון בפילוסופיה ובפסיכולוגיה מאוניברסיטת הרווארד.

+ הוא הרצה בהרווארד, ושם היו הקורסים שלו בפסיכולוגיה חיובית ובפסיכולוגיה של המנהיגות מהפופולריים והמבוקשים ביותר. הוא חיבר את רבי-המכר באושר ובאושר ואושר אפשרי ששהו שבועות רבים ברשימות רבי-המכר בארצות הברית, בישראל וברחבי העולם. הוא מרצה כבר שנים רבות על אושר, הגשמה עצמית ומנהיגות באוניברסיטאות, בחברות ובארגונים וגם לקהל הרחב.

לאתר האינטרנט של המחבר


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il