חוק המשיכה

גלו את הסוד כיצד למשוך אליכם את הרצוי ולדחות את הב

מייקל ג' לוסייה


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית חוק המשיכה
דאנאקוד 99-1451
מספר עמודים 144
שם המתרגם ענבל שגיב
שם באנגלית Law of Attraction
שם מחבר באנגלית Michael J. Losier

תקציר

אתם חווים כבר עכשיו את חוק המשיכה.
תנו לו לעבוד עבורכם!

אתם אולי לא מודעים לכך, אבל כוח רב עוצמה פועל בחייכם. הוא נקרא חוק המשיכה וברגע זה ממש הוא מושך אל חייכם אנשים, עבודות, מצבים ומערכות יחסים - ולא כולם טובים! אם אתם מרגישים שחייכם מידרדרים ומתחילים להיות דומים לאופרת סבון גרועה, זה בדיוק הזמן לקחת לידיים את הספר הזה. הוא ילמד אתכם איך להפעיל את חוק המשיכה לטובתכם: להפחית את הבלתי רצוי בחייכם ולמלא אותם בדברים שמעניקים לכם אנרגיה, שגשוג ושמחה.

אתם יכולים להשתמש בחוק המשיכה כדי לערוך שינויים מעטים בחיים או כדי לשנות אותם מן הקצה אל הקצה. את כל ההנחיות תמצאו בספר, ותגלו כמה קל להשתמש בחוק המשיכה כדי:

  • להפסיק למשוך אליכם דברים לא רצויים
  • להגדיל את העושר והשפע בחייכם
  • למשוך אליכם את בן או בת הזוג האידיאלים
  • להגביר את הפעילות העסקית שלכם
  • לגלות את המשרה האידיאלית, הייעוד האמיתי
    או את הקריירה הרצויה לכם

"יש ספרים שמשנים את החיים. חוק המשיכה הוא אחד מהם. ברגע שתשמעו איך חוק המשיכה עובד ותיווכחו הלכה למעשה איך הוא מקדם את זרימת ההזדמנויות, ההשראה תגבר, הכסף והאנשים ייכנסו לחייכם, ותתחילו לספר לכל מי שאתם מכירים על הספר הזה. מייקל לוסייה הוא מורה מצוין, ובעל יכולת אמיתית להביא לתוצאות מדהימות, ולכן אני ממליצה בחום גם על הסדנאות והשיעורים המקוונים שהוא מעביר."

ד"ר קרול אדריאן, מחברת מטרת חייך, ומה החיים משנים, או שהיית רוצה שישנו."המסר של מייקל לוסייה ישנה את האופן שבו אתם רואים את עצמכם ואת האחרים. חוק המשיכה העניק לי השראה וריפוי."

את'ל ג'. לורד, M.Ed., CCG

Teamwork Development Associates"מייקל לוסייה ניחן ביכולת מופלאה לזקק עקרונות מופשטים לכדי תוצאות שפועלות. חוק המשיכה קל לקריאה, קל ליישום, ומה שהכי טוב - הוא באמת עובד!"

מרי מרקדנטה, נואמת, מחברת אמי,ח ברתי"אם אתם רוצים להבין באמת ובתמים מדוע חייכם הם כפי שהם ואם אתם רוצים באמת ובתמים לדעת איך אתם יכולים לשנותם לכל דבר שאתם רוצים, הנה ספר ההוראות, והוא כתוב בשפה פשוטה."

מרק פוסטר, וייגן אנגליה"איזה ספר יוצא מגדר הרגיל! הנוסחה הקצרה והפשוטה של מייקל למשיכת כל מה שלבכם חושק בו תעבוד נפלא עבור כל מי שיפעל לפיה. אני ממליץ בחום ליישם את העקרונות שלו בחיים כדי להשיג הצלחה אדירה!"

זאב ספטלס, מחבר מוטיבציה שעובדת"מכל הספרים, הקלטות והמשאבים שרכשתי בנושא "יצירת חיים אידיאליים לעצמך", חוק המשיכה מאת מייקל לוסייה הוא הסיכום המעשי הטוב ביותר שקראתי אי פעם. נקודה. מה שלוסייה מלמד בספר שלו הוא לא איך להפוך להיות מישהו שמושך תוצאות - את זה אתם כבר עושים. הוא מלמד, בשפה ברורה וישירה ובלי מונחים משונים, איך למשוך באופן מכוון ומוּדע יותר מהדברים שאתם רוצים בחיים ופחות מהדברים שאתם לא רוצים. הספר הזה מקבל ממני את ההמלצה החמה ביותר. אם לא הייתי יכול להשיג עותק נוסף, לא הייתי מוותר על שלי תמורת 1,000 דולר."

טוני רוש, מאמן לחיים, אלבמה

על המחבר

מייקל ג' לוסייה - Michael J. Losier

מייקל ג'. לוסייה הוא מאמן העוסק ב-NLP ומחברו של רב המכר העולמי חוק המשיכה. זה כשתים-עשרה שנה הוא מלמד זוגות, מורים, מאמנים, יועצים ואנשים המצויים במערכות יחסים מכל הסוגים את המפתח לתקשורת מוצלחת. בקרו באתר שלו: Law of Connection


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il