גלולת המנהיגות

כיצד מנהלים מניעים אנשים ומפיקים מהם את המיטב

קן בלנצ'רדמרק מוצ'ניק


תקציר על המחברים
שם בעברית גלולת המנהיגות
דאנאקוד 99-1202
מספר עמודים 127
שם המתרגם עמית יריב
שם באנגלית The Leadership Pill The Missing Ingredient in Motivating People Today
שם מחבר באנגלית Ken Blanchard • Mark Muchnick

תקציר

כיצד תוכלו להפוך למנהלים יעילים יותר, לראשי צוותים חזקים יותר ולמנהיגים המשיגים תוצאות טובות יותר מקבוצות עובדים?

ספרם החדש של קן בלנצ'רד ומרק מוצ'ניק, "גלולת המנהיגות" , מספק את התשובה. כמיטב המסורת של רבי המכר "כל הכבוד!" ו"קדימה בכל הכוח!", גם הספר המשעשע ומלא ההשראה הזה הוא משל על תחרות בין שני מנהיגים בעלי סגנונות מנהיגות שונים לגמרי - סיפור שחושף את הרכיבים של מנהיגות יעילה באמת.

תארו לכם גלולה המעוררת את הכוחות הטבעיים של הגוף ושל הנפש ומגבירה את יכולת המנהיגות. בסיפור הזה, מצליחה גלולה כזו לשפר את ביצועיו של אחד המנהיגים, אבל מכילה רכיבים שגויים, ומובילה אותו לאובססיביות ולחשיבה לטווח קצר, והתוצאות הרות אסון. לעומתו המנהיג היעיל, שאיננו משתמש בגלולה, טוען כי "הצוותים שלנו ישמרו על מוטיבציה ועל הצלחה רק באמצעות המשכיות." בהיותו מנהיג תומך ומפרה, הוא מפעיל את הרכיבים הנכונים וזוכה להערכת הצוות ולאמונו בעזרת תערובת של יושרה, שותפות וחיזוקים. המאמץ נושא פרי: הוא מגבש צוות של עובדים מלאי מוטיבציה המגיע לביצועים מעולים ויציבים ולהצלחה אמיתית.

לבסוף מתברר ש"מנהיגות לנצח" קלה יותר לעיכול מגלולה למנהיגים שמחפשים פתרונות קסם. גלולת המנהיגות, חוויית קריאה שתשנה את השקפתם של קוראים רבים, מלמדת מנהלים בכל הרמות כיצד ליישם את השיטות הנכונות להשגת תוצאות ומחויבות מצד אנשיהם, גם כאשר מופעל לחץ כבד להשיג תוצאות.

על המחבר

קן בלנצ'רד - Ken Blanchard

קן בלנצ'רד הוא המנהל ויו"ר מועצת המנהלים של הקבוצה הבינלאומית הנושאת את שמו והעוסקת בהכשרה ובפיתוח. כתב במשותף את הספרים, "כל הכבוד" ו"משימה אפשרית!" (אשר ראו אור בהוצאת מטר), ועוד רבי-מכר רבים. ספריו נמכרו ברחבי העולם ב-13 מיליוני עותקים ותורגמו ל-25 שפות.


מרק מוצ'ניק - Mark Muchnick

מרק מוצ'ניק הוא מייסד חברת People First Group ונשיאה. הוא מחבר הספר ניהול עירום: כיצד להניע את דור האיקס בעבודה. הוא נואם בין-לאומי מבוקש, מומחה למנהיגות ופרופסור לניהול. מאמריו מופיעים בכתבי עת עסקיים רבים, והוא מופיע בטלוויזיה כפרשן לעיתים קרובות.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il