פיטר פיסק - Peter Fisk

פיטר פיסק הוא איש אסטרטגיות שיווק מנוסה, שעבד עם כמה מהחברות המובילות בעולם, ביניהן וודפון, קוקה־קולה, ומיקרוסופט.

הוא הצטרף לחברת התעופה הבריטית בריטיש איירווייז וכיהן בה בשעתה היפה, בה נודעה כחברת התעופה המבוקשת בעולם, לאחר שוויתר על קריירה הרפתקנית בתחום הפיזיקה הגרעינית. הוא עבד במכירות ובשיווק – ובכלל זה בפיתוח ערוצי שיווק, בשיווק בינאישי ובניהול מותג, והשתתף בצוותים אסטרטגיים שעסקו באתגרי הגלובליזציה ובהתמודדויות כגון הופעתם של מתחרים חדשים בתחום הטיסות המוזלות.

כששימש כיועץ בקבוצת הייעוץ PA , הוביל את צוות הייעוץ הגלובלי לענייני שיווק, ופעל יחד עם מגוון חברות ממקומות שונים, מעמק הסיליקון ועד סינגפור, על פיתוח עסקים הממוקדים בלקוחות. הדוגמאות למשימות שבהן נחל הצלחה במסגרת זו היו רבות: החל בפיתוח חדשנות באמריקן אקספרס דרך עיצוב אסטרטגיות בחברת של, מיתוג מחודש בחברת Courage ופיתוח מנהיגות בבריטיש טלקום; סיוע לפיליפס בהפיכתה לחברה המונעת על־ידי לקוחות וכלה בהשתתפות ביצירת מערך השיווק במיקרוסופט.

כמנכ"ל ה־ Chartered Institute of Marketing , ארגון השיווק הגדול ביותר בעולם, הנהיג פיטר אמות מידה מקצועיות, כשעודד ראשי חברות לאמץ גישה הממוקדת בלקוחות ובמותגים כמקורות חשובים ביותר ליצירת ערך לבעלי המניות בטווח הארוך. מהלך זה נשען על הקמת Knowledge Hub , מוצר לימוד מקוון, כתב־עת חדיש – The Marketer , ותוכנית חשיבה מנהיגותית בשם: .”Shape the Agenda“

פיסק מוביל כעת, יחד עם שותפים נוספים, חברה לחדשנות אסטרטגית, The Foundation , המסייעת לחברות להרחיב את עסקיהן מחוץ אלי בית, במובן זה שהפיתוח נעשה מבעד לעיני הלקוחות ומתוך התחשבות בהם, מסייע למנהלים לראות דברים בצורה שונה, לפתח תובנות ואסטרטגיות, אמונה ויכולת, ולחרוג מן הסטנדרטי. מאמצים אלה כבר הובילו, למשל, למיקוד מחודש של הגישה במרקס אנד ספנסר ולעיצוב מחדש של תהליכי הטיפול בלקוח בפולקסוואגן.

פיטר ידוע בעולם העסקים כמומחה וכפרשן לענייני שיווק. הוא מרצה משפיע שמתמחה בלקוחות, במותגים, באסטרטגיות שיווק ובהחלת נורמות חדשניות בשוק. הוא מעמיק ושקול ועם זאת גם משעשע וכריזמטי. הוא ממחבריהם של הספרים FT Handbook of Management ו־ The Complete CEO . בינואר 2006 הוכתר פיסק ב־ Business Strategy Review כאחד מהוגי הדעות החדשניים הבולטים ביותר הפועלים כיום בעולם העסקים.

פיטר משלב מרץ נעורים והשראה עם ניסיון מעשי משמעותי. הוא נשוי ואב לשתי בנות, ובהשפעת ילדותו שעברה עליו באזור הכפרי של נורתומבריה שבאנגליה, הוא מתגורר כעת מחוץ ללונדון. הוא אצן שמעדיף לרוץ למרחקים ארוכים, אוהד של קבוצת הכדורגל ניוקאסל יונייטד, ולעולם אינו מתרחק יותר מדי מהבלקברי או מה־ iPod שלו.

25% הנחה
מי שעוסק היום בשיווק צריך להיות גאון! כיום, כשהשווקים מורכבים, הלקוחות דורשים יותר ויותר והתחרות קשה מתמיד, הבנה בשיווק חשובה...
118 ₪ 89 ₪

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il