סיגל שביט טראוב - Sigal Shavit Traub

סיגל שביט טראוב היא פסיכולוגית ארגונית, מומחית לניהול מנהיגות וחדשנות בעולם העסקי החדש. סיגל עובדת עם מנכ"לים והנהלות מהמגזר העסקי, הפרטי והציבורי על ליטוש ניהולי, במטרה להובלת ארגונים לביצועי שיא בעידן החדש. היא מלווה חברות החל בשלב גיבוש האסטרטגיה, דרך תרגומה לתהליכים ארגוניים, בניית הנהלה מובילה, פיתוח מנהלים, ניהול שינויים ועד ייעוץ אישי.

בעזרת תהליכים אלה מסייעת סיגל למנכ"לים ולמנהלים לצמוח מבחינה עסקית, ארגונית ואישית, לממש את עצמם, להשאיר חותם ולהשפיע על סביבתם. בין לקוחותיה: התאחדות התעשיינים, המרכז למיפוי ישראל, BNI ישראל, פרטנר, משרד החינוך, משרד הביטחון, עמותת שווים, הלשכה לטכנולוגיות מידע, בית חולים הדסה, תרמוקיר, Arrow ECS Israel, ועוד. בעבר היתה סיגל יועצת בכירה בבית הספר לפיתוח מנהיגות בצה"ל ומנהלת משאבי אנוש בארגון הייטק גלובלי. עד היום השתתפו אלפי אנשים בקורסים שהיתה שותפה לפיתוחם. מדי שנה היא תורמת הרצאות וסדנאות לארגונים חברתיים ועמותות במטרה לקדם את תרבות הניהול בישראל.

25% הנחה
"הלוואי שהייתי זבוב על הקיר בישיבת הנהלה של ארגון אחר," אמרה דפנה, ואני חייכתי. מצאתי את עצמי לא פעם מספרת למנהלים איך ארגונים...
118 ₪ 89 ₪

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il