ליסה ניקולס - Lisa Nichols

ליסה ניקולס היא נואמת עידוד, מאמנת ומדריכה ידועה, שהגיעה למיליוני אנשים עם המסר המחזק שלה של העצמה, תרומה, מצוינות והכרת טובה. היא גם מחברת שותפה של שני רבי מכר בסדרת מרק עוף לנשמה: מרק עוף לנשמה האפרו־אמריקנית ומרק עוף לנשמת אישה אפרו־אמריקנית.

השתתפותה בסרט ובספר הסוד העוסקים בהתפתחות עצמית הקנתה לה באחת פרסום בינלאומי. מאז היא מופיעה במספר תוכניות רדיו וטלוויזיה ארציות.

בנוסף, ליסה ייסדה חברת עידוד להמונים והיא מנכ"לית של חברת עידוד בני נוער בע"מ. סדנאות השינוי שלה משפיעות על חיי מאות אלפי צעירים ומבוגרים.

כאות הוקרה על עבודתה המעצימה, זכתה ליסה בפרסים רבים כולל פרס הומניטרי של דרום אפריקה, פרס השגריר הבינלאומי של רצון טוב למען אפריקה, פרס בינלאומי לאוריינות רגשית לרווחה וחיים מלאים, ופרס קרן לב הלמידה של ארץ הלגו. בשנת 2001 הכריז ראש העיר של הנדרסון במדינת נבאדה על תאריך 20 בנובמבר כעל "יום עידוד רוח הנוער", לציון הצלחותיה של ליסה בשינוי חיי בני העיר הצעירים.

ליסה נחשבת למומחית מובילה בתחום פריצת דרך להצלחה, שמשפיעה על מנהיגים ברחבי העולם ומעודדת אותם בעזרת נוסחאותיה המוכחות להאדרת ההישגים האישיים והמקצועיים. תוכניותיה מעצבות, מרעננות ומחדשות את החשיבה שלנו על עסקים ועל יחסים בעולם של היום.

ליסה היא נואמת דינמית עם סיפור חיים יוצא דופן ויכולת עצומה לגעת בלבבות ובנשמות של בני אדם. היא מאמנת מומחית לחיים ולעסקים, אלופה בהשגת המטרות שנראות כבלתי ניתנות להשגה, ומדריכה אחרים כיצד לעשות זאת.

25% הנחה
לדברי ליסה ניקולס, המוּכרת למיליונים כאחת המשתתפות ברב המכר העולמי הסוד, אין זה מקרה שהשריר החזק ביותר בגופנו הוא הלב. ליסה היא...
85 ₪ 64 ₪
פרטים נוספים אזל מהמלאי

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il