לאזלו בוק - Laszlo Bock

לאזלו בוק הוא סגן נשיא "מבצעי אנוש" של גוגל שכולל את כל התחומים הנוגעים למשיכה, לפיתוח ולשמירה על "גוגלרים", מהם יש למעלה מ-50 אלף ביותר מ-70 משרדים ברחבי העולם.

במהלך תקופתו של לאזלו בוק בתפקיד הוכרה גוגל יותר מ-100 פעמים כמעסיק יוצא מגדר הרגיל, כולל הגדרתה כמקום העבודה הטוב ביותר בארצות הברית ובמדינות רבות בעולם מבחינת גיוון; המעסיק הנחשק ביותר לבוגרי תואר ראשון, תואר שני במנהל עסקים ובוגרי קולג' בארצות רבות; החברה הטובה ביותר לנשים בטכנולוגיה; ותארי כבוד כמו ציון מושלם בקמפיין זכויות האדם.

לאזלו בוק עבד קודם לכן גם ב-General Electric וב-McKinsey & Company. הוא בעל תואר ראשון ביחסים בינלאומיים מקולג' פומונה ותואר שני במנהל עסקים מבית הספר לניהול של ייל.

ב- 2014, כתב העת Human Resource Executive ציין אותו כאחד מ"עשרת האנשים המשפיעים ביותר על תחום משאבי האנוש" של העשור, מנהל משאבי אנוש היחיד ברשימה זו. לזמן קצר היה לאזלו בוק אחד מממחזיקי השיא העולמי בריקודי סירטקי יווניים, יחד עם 1,671 גוגלרים נוספים.

30% הנחה על כל האתר
כללי ניהול העובדים שהובילו להצלחת גוגל כללים שקל ליישם גם בצוות של אחד וגם בצוות של אלפים רב-מכר של הניו יורק טיימס ! רב-מכר...
98 ₪ 69 ₪

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il