ד"ר מיכל חמו לוטם - Michal Hemmo Lotem

ד"ר מיכל חמו לוטם היא רופאת ילדים ומומחית בחדשנות רפואית; יזמת ומנהלת; מרצה וסופרת. היא יועצת אסטרטגיה וחדשנות, ומלווה מנהלים, הנהלות וארגונים להצלחה בעולם המאיץ, כותבת ומרצה על במות בארץ ובעולם. בנוסף היא מנכ"לית מייסדת של אושיה, רשת נשים מובילות מתחומי הבריאות וה-Wellness.

עוד כרופאה צעירה בשניידר הקימה את ארגון בטרם לבטיחות ילדים. לאחר מכן כמומחית בניהול והובלת ארגונים בעולם החדש, ובוגרת שתי תוכניות מנהיגות יוקרתיות, הוזמנה לכהן כמנכ"לית אלכא ומנהלת האגף להתנדבות ופילנתרופיה בג'וינט, והקימה מתוכה את המכון למנהיגות וממשל. היא כיהנה כחברה במועצה המייעצת לראש הממשלה במועצה לכלכלה, ליוותה מנכ"לים והיתה שותפה להקמתם של ארגונים רבים.

כמומחית בחדשנות ועתידנות רפואית ובוגרת אוניברסיטת הסינגולריות בארה"ב, כיהנה כסגנית נשיא לחדשנות בשיבא, והיא מלווה יזמים וסטארטאפיסטים רבים בתחומי ה-Health-Tech.

זה ספרה השני. הראשון, "להקפיא את הזמן", הוא ממואר שראה אור בהוצאת עולם חדש, 2017. ד"ר מיכל חמו לוטם נשואה לד"ר צחי לוטם, ויחד הם מגדלים חמישה ילדים.

אתר האינטרט של ד"ר מיכל חמו לוטם

25% הנחה
אנו חיים בעידן המהפכה התעשייתית הרביעית – המהפכה הדיגיטלית והטכנולוגית. זהו עולם מורכב וממהר, המחייב בחינה מחדש של כל הכללים...
118 ₪ 89 ₪

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il