דיאנה בוהר - Dianna Booher

דיאנה בוהר, נואמת מחוננת הנושאת בתואריים באמנות הנאום ובדוברות, היא מומחית לתקשורת עסקית בעלת שם עולמי ומחברת 43 ספרים אשר תורגמו ל-23 שפות. קלטות וידאו ושמע, וכן מערכות ללמידה אלקטרונית באינטרנט המבוססות על ספריה, מסייעות לאנשים לשפר את התקשורת, את יעילות המכירות ואת היצרנות שלהם. דיאנה היא מייסדת ונשיאת "בוהר יועצים", הפועלת החל משנת 1980 ומסייעת למנהלים בכירים, למנהלים זוטרים ולבעלי תפקיד אחרים בארגונים שונים ברחבי העולם, לתקשר בבהירות, בתמציתיות וביעילות.

תוכניות שהחברה מציעה מיועדות לכל סוגי התקשורת התאגידית: מסמכים כתובים (דוא"ל, הצעות, דוחות, מכתבים והליכים); מצגות בעל פה; פגישות; יחסי גומלין עם עמיתים לעבודה, שותפים אסטרטגיים ולקוחות. גישתה של בוהר מתמקדת במיומנויות התקשורת העסקית ההכרחית בכל רחבי העולם כדי להצליח.

החברה מעניקה ייעוץ תקשורת ואימון לחברות רבות המופיעות ברשימת "פורצ'ן 500" ועם לקוחותיה נמנים 22 מתוך 50 התאגידים הגדולים ביותר בארצות-הברית. בקרו באתר האינטרנט של בוהר.

העבירו את המסר שלכם בבהירות ובאמינות! האם אתם מעוניינים לגרום לאחרים לפעול? להבליט את רעיונותיכם? לתקשר כמנהיגים מכובדים? בספרה...
98 ₪
פרטים נוספים אזל מהמלאי

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il