IQ פיננסי - סדרת אבא עשיר אבא עני

כיצד תנהלו בחוכמה את ענייניכם הכספיים ותשיגו עושר ועצמאות כלכלית

רוברט ט' קיוסאקי


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית IQ פיננסי - סדרת אבא עשיר אבא עני
דאנאקוד 99-1560
מספר עמודים 232
שם המתרגם אסתי וכטל
שם באנגלית Increase Your Financial IQ
שם מחבר באנגלית Robert T. Kiyosaki

תקציר

בשנת 1997 הדהים רוברט קיוסאקי את ציבור הקוראים כשטען בספרו אבא עשיר, אבא עני (בעברית בהוצאת "מטר"), ש"בית אינו נכס". על אף קולות המחאה שנשמעו בכל רחבי העולם, היה הספר לרב-מכר בינלאומי, ולאחד הספרים הוותיקים ביותר ברשימת רבי-המכר היוקרתית של "ניו-יורק טיימס".

הספר אבא עשיר, אבא עני אינו עוסק בנדל"ן. הוא עוסק בחשיבותה של ההשכלה הפיננסית. הספר הזה, IQ פיננסי, נכתב במטרה להכין אתכם ואת היקרים לכם לזעזועים הפיננסיים שחזה אביו העשיר של רוברט קיוסאקי.

מיליוני אמריקאים, שבתיהם איבדו מערכם או עוקלו, גילו בשנים האחרונות בכאב לב את החוכמה הטמונה בדבריו של האב העשיר.

כולנו ערים לעובדה שבית עלול להיות התחייבות. כולנו יודעים שערכו של בית יכול לעלות או לרדת. כולנו יודעים שאפשר להפסיד כסף כשמשקיעים בבורסה. כולנו יודעים שהכסף שלנו עלול לאבד מערכו ושגם מי שחוסך עלול להפסיד. משום כך האינטליגנציה הפיננסית שלכם חשובה היום יותר מאי-פעם. בעולם של זעזועים פיננסיים, הנכס הטוב ביותר של כל אחד הוא ה-IQ הפיננסי שלו.

הספר הזה לא יאמר לכם מה לעשות. הוא אינו מספק עצות פיננסיות אלא עוסק בהעלאת ה-IQ הפיננסי שלכם. עניינו של הספר הזה הוא איך תהיו חכמים יותר מבחינה פיננסית כדי שתוכלו לעבד את המידע הכלכלי ולמצוא נתיב משלכם לשקט ולשלווה כלכליים.

לספר מצורפת הקדמה מאת דונלד טראמפ.

עוד בסדרת אבא עשיר:

 10 כללי הברזל של "אבא עשיר"
 אבא עשיר אבא עני
 אבא עשיר לבני הנוער
 אח עשיר, אחות עשירה
 בית ספר לעסקים
 האלף בית של בניית נבחרת עסקית מנצחת
 המדריך להשקעות של אבא עשיר אבא עני
 כך תהיה עשיר
 כך תהיי אישה עשירה
 כלבי מכירות
 לפרוש צעיר לפרוש עשיר
 מי לקח את הכסף שלי
 סיפורי הצלחה
 רביעי תזרים המזומנים
 שיווק רשתי רב-שכבתי

על המחבר

רוברט ט' קיוסאקי - Robert T. Kiyosaki

רוברט קיוסאקי, שנולד וגדל בהוואי, הוא דור רביעי לאמריקנים ממוצא יפני. לאחר שסיים את האקדמיה לימאים של צי הסוחר בניו יורק הצטרף רוברט לחיל הנחתים ושירת בווייטנאם כקצין וכטייס מסוק תקיפה בנושאת מטוסים.

לאחר המלחמה החל רוברט לעבוד במכירות בחברת זירוקס ובשנת 1977 יסד חברה משלו שייצרה בפעם הראשונה את ארנקי הניילון בעלי סגירת הוולקרו, אשר מיועדים לגולשים, והחדירה אותם לשוק. הוא יסד חברה בינלאומית לחינוך בשנת 1985 והקנה לעשרות אלפי תלמידים בכל העולם ידע על עסקים והשקעות.

בשנת 1994 מכר רוברט את העסק והודות להשקעותיו היה באפשרותו לצאת לגמלאות בגיל ארבעים ושבע. בתקופה הקצרה של היותו בגמלאות הוא כתב את סדרת רבי-המכר הבינלאומית אבא עשיר, אבא עני (בעברית בהוצאת מטר) ובשנת 2006 כתב יחד עם דונלד טראמפ את הספר רוצים שתהיו עשירים (בעברית בהוצאת מטר).

הספר "אבא עשיר, אבא עני", מככב ללא הפסקה ברשימת רבי-המכר של ניו יורק טיימס. הספר תורגם ל-46 שפות ונמכר ב-97 מדינות, וסדרת ספרי "אבא עשיר" מכרה יותר מ-26 מיליון עותקים ברחבי העולם וזכתה להצלחה מסחררת גם בישראל.

כיזם, מחנך ומשקיע מפרסם קיוסאקי טור חודשי ביאהו פייננס, הנושא את הכותרת מדוע העשירים נעשים עשירים יותר, וכן טור חודשי בשם תשואות עשירות בכתב העת אנטרפרנור.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il