שומרי המגדלורים

אמה סטונקס


תקציר על המחבר/ת פרטים נוספים
שם בעברית שומרי המגדלורים
דאנאקוד 99-2470
מספר עמודים 342
שם המתרגם עדית שורר
תאריך הוצאה 2023
שם באנגלית The Lamplighters
שם הספר במקור The Lamplighters
שם מחבר באנגלית Emma Stonex

תקציר

קורנוול 1972. שלושה שומרים נעלמים ממגדלור נידח, מרוחק מהחוף. דלת הכניסה נעולה מבפנים. השולחן ערוך לארוחה שלא נאכלה. יומן מזג האוויר של השומר הראשי מתאר סערה המשתוללת סביב המגדל, אבל השמים בהירים. ושני השעונים נעצרו ב־8:45.

 

איזה גורל מוזר פקד את שלושת הגברים? הים האפל לוחש את שמותיהם. צוקים שחורים מתגלגלים מתחת לפני המים ומטביעים רוחות רפאים. ומתוך הנחשולים, כאצבע של אור, המגדל אכול המלח ניצב בודד ומרהיב.

עשרים שנה לאחר מכן מבקש סופר לבוא לשוחח עם נשות השומרים שהמשיכו בחייהן מאז היעלמותם של בני זוגן. הוא נחוש בדעתו לחשוף את האמת על היעלמותם של השלושה. הסיפור נע בין סיפוריהן של הנשים ובין סוף השבוע האחרון של השומרים בצוותא. סודות כמוסים צפים, אמיתות מחליפות שקרים, ואט־אט מתגלה התמונה על מה שהתרחש, מדוע, ולמי להאמין. ברומן עוצר נשימה הנכתב בהשראת מקרה אמיתי, מַחיה אמה סטונקס סיפור של בדידות ואובססיה, מציאות ואשליה, ועל מה שנדרש כדי לשמור על אור דולק בתוך עלטה.

  

"רומן ביכורים מלוטש להפליא... שומרי המגדלורים אורג יחד עלילת מתח, סיפור על רוחות רפאים וחקירה פסיכולוגית מרתקת. וכל זה בכתיבה נהדרת."

  • "הגרדיאן" (לונדון)

על המחבר

אמה סטונקס - Emma Stonex

אמה סטונקס היא עורכת ספרותית וסופרת שפרסמה רומנים תחת שם בדוי. לראשונה נחשפה בשמה האמיתי ברומן "שומרי המגדלורים". (בעברית בהוצאת מטר, 2023).


אמה סטונקס היא עורכת ספרותית וסופרת שפרסמה רומנים תחת שם בדוי. לראשונה נחשפה בשמה האמיתי ברומן זה.

פרטים נוספים

מתרגמת: עידית שורר, עורכת: רינה גרינוולד

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il