צוות לעניין

עבודת צוות כמנוף להצלחה


תקציר טעימה מהספר
שם בעברית צוות לעניין
דאנאקוד 99-1365
מספר עמודים 144
שם המתרגם עמית יריב
שם באנגלית Go Team Take Your Team to the Next Level

תקציר

תוצאות מדהימות בשלושה שלבים,
השאירו את הבינוניות מאחור!

בסביבת העסקים המשתנה ללא הרף של ימינו, ריכוז קבלת ההחלטות בידי קומץ אנשים כבר לא עובד, ואנו נדרשים להפגין יעילות בעבודה בצוותים. אבל האם אתם מסוגלים לבנות צוות שבאמת ובתמים מנצל את הידע, הניסיון והמוטיבציה של חבריו? רובנו לא מסוגלים לכך, ועד מהרה אנו נעשים מתוסכלים, מרימים ידיים ומעדיפים לעשות הכול בעצמנו - פתרון שעלול להוביל לכישלון.

למרבה המזל, יש דרך טובה יותר. בספר זה מתווים קן בלנצ'רד, אלן רנדולף ופיטר גרייזר - יועצים עסקיים מובילים - תהליך בן שלושה שלבים שיעזור לכם להפוך כל צוות ל"צוות הדור הבא" - צוות שעושה שימוש יעיל ברעיונות ובמוטיבציה של חבריו, שמנצל טוב יותר את זמנם לטובתם ולטובת הארגון כולו.

צוות לעניין, שנכתב בצורת מדריך שימושי, גדוש בהוראות מפורטות לאנשים שרוצים לבנות צוותים יעילים במיוחד, ויוביל אתכם, צעד אחר צעד, לתוצאות מדהימות.

באמצעות דיונים, דוגמאות מהחיים, ונקודות למחשבה, אתם וחברי הצוות שלכם תלמדו איך לחלוק מידע כדי לבנות אמון ואחריות, להציב גבולות ברורים ולפתח כישורים לניהול עצמי לשם קבלת החלטות משותפות טובות. עם צוות לעניין כמדריך, תגלו כי עבודה בצוות יכולה להיות מהנה, מספקת ויעילה ביותר - להצלחתכם ולהצלחת הארגון.

טעימה מהספר

בדיקה

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il