פייק FAKE

מחבר רב המכר אבא עשיר, אבא עני

רוברט ט' קיוסאקי


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית פייק FAKE
דאנאקוד 99-2355
מספר עמודים 406
שם המתרגם דרורה בלישה
תאריך הוצאה ספט' 2021
שם באנגלית Fake
שם מחבר באנגלית Robert T. Kiyosaki

תקציר

כסף מזויף, מורים מזויפים, נכסים מזויפים:
איך שקרים הופכים את העניים ואת מעמד הביניים לעניים עוד יותר.

רוברט קיוסאקי, מחבר רב המכר אבא עשיר, אבא עני, ספר הפיננסים הנמכר ביותר בעולם, שינה את האופן שבו עשרות מיליוני אנשים ברחבי העולם חושבים על כסף, עם השקפותיו  הלא מקובלות על נכסים והשקעות.

בכל יום ויום אנו מופגזים בדיווחי חדשות, פרטי מידע ודעות. איך נוכל להבדיל בין עובדה לבדיון ובין אמת לשקר, ולקבוע מה נכון ומה לא? בפייק משתף קיוסאקי את קוראיו בתובנות ובתשובות שיעזרו לכל אחד מאיתנו לקבוע מה "אמיתי" ורלוונטי לחיינו הפיננסיים. קיוסאקי בוחן באומץ את הדברים שנחשבים ל"עובדה" או ל"שכל הישר", ומאמין שאם ברצוננו ליצור לעצמנו עתיד פיננסי אֵיתן ואת שלוות הנפש הנובעת ממנו, עלינו קודם כול להחזיר את השליטה לידינו.


פייק
ילמד אתכם את מה שהאנשים המצליחים והעשירים כבר יודעים:

  • מדוע הכסף שהמנהיגים שלנו מדפיסים עבורנו הוא מזויף?
  • מדוע טעויות הן המורות האמיתיות הטובות ביותר שלכם?
  • איך לימודים באוניברסיטה גורמים לאנשים להישאר עניים?
  • איך פרישה, פנסיות ונכסים מזויפים גורמים לכם להפסיד כסף?

רוברט קיוסאקי זכה למוניטין בינלאומיים בזכות דיבורו הישיר, הבוטה והאמיץ, והיה לתומך נלהב בהשכלה פיננסית. הוא פישט מושגים מורכבים ורעיונות הקשורים להשקעות, לניהול כספים ולכלכלה, ושיתף אחרים במסעו האישי והמרתק לחופש פיננסי. העקרונות והמסרים בלב תפיסתו –"ביתכם אינו נכס"; "להשקיע כדי לקבל תזרים מזומנים"; "חוסכים הם מפסידנים" – הציתו תחילה סערה של ביקורת ולעג. ואולם בשני העשורים האחרונים כיכבו הדרכותיו ותובנותיו על הבמה הכלכלית העולמית בדרכים שהיו מטלטלות ונבואיות כאחד.

כמחברם של 25 ספרים, ביניהם רבי המכר הבינלאומיים אבא עשיר, אבא עני, IQ פיננסי, ורביעי תזרים המזומנים (כולם בעברית בהוצאת מטר), קיוסאקי נחשב אורח מבוקש בכלי התקשורת בכל קצווי העולם, החל ב-CNN, BBC, ופוקס ניוז, וכלה בלארי קינג לייב, אופרה וינפרי ומאות אחרים. ספריו עומדים בראש רשימות רבי המכר ברחבי העולם מעל 20 שנה והוא ממשיך ללמד ולשמש השראה למיליוני אנשים.

על המחבר

רוברט ט' קיוסאקי - Robert T. Kiyosaki

רוברט קיוסאקי, שנולד וגדל בהוואי, הוא דור רביעי לאמריקנים ממוצא יפני. לאחר שסיים את האקדמיה לימאים של צי הסוחר בניו יורק הצטרף רוברט לחיל הנחתים ושירת בווייטנאם כקצין וכטייס מסוק תקיפה בנושאת מטוסים.

לאחר המלחמה החל רוברט לעבוד במכירות בחברת זירוקס ובשנת 1977 יסד חברה משלו שייצרה בפעם הראשונה את ארנקי הניילון בעלי סגירת הוולקרו, אשר מיועדים לגולשים, והחדירה אותם לשוק. הוא יסד חברה בינלאומית לחינוך בשנת 1985 והקנה לעשרות אלפי תלמידים בכל העולם ידע על עסקים והשקעות.

בשנת 1994 מכר רוברט את העסק והודות להשקעותיו היה באפשרותו לצאת לגמלאות בגיל ארבעים ושבע. בתקופה הקצרה של היותו בגמלאות הוא כתב את סדרת רבי-המכר הבינלאומית אבא עשיר, אבא עני (בעברית בהוצאת מטר) ובשנת 2006 כתב יחד עם דונלד טראמפ את הספר רוצים שתהיו עשירים (בעברית בהוצאת מטר).

הספר "אבא עשיר, אבא עני", מככב ללא הפסקה ברשימת רבי-המכר של ניו יורק טיימס. הספר תורגם ל-46 שפות ונמכר ב-97 מדינות, וסדרת ספרי "אבא עשיר" מכרה יותר מ-26 מיליון עותקים ברחבי העולם וזכתה להצלחה מסחררת גם בישראל.

כיזם, מחנך ומשקיע מפרסם קיוסאקי טור חודשי ביאהו פייננס, הנושא את הכותרת מדוע העשירים נעשים עשירים יותר, וכן טור חודשי בשם תשואות עשירות בכתב העת אנטרפרנור.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il