פיטרו אותנו

וזה הדבר הטוב ביותר שקרה לנו

הארווי מאקיי


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית פיטרו אותנו
דאנאקוד 99-1267
מספר עמודים 299
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית We Got Fired And It's the Best Thing That Ever Happened to Us
שם מחבר באנגלית Harvey Mackay

תקציר

הפכו את "הסיבוב השני" שלכם לסיפור הצלחה מדהים.

פוטרתם? הודחתם? אין לכם יותר כוח להילחם? אתם בטוחים שאין עתיד? נדמה לכם שאתם "כישלון מוחלט"?

הארווי מאקיי, אחד הסופרים הטובים בעולם בתחום המוטיבציה והעסקים, מגלה לכם מדוע אין זה חייב להיות כך. בספרו המרתק מציג מאקיי כמה מהדמויות המוכרות ביותר בעולם העסקים והתקשורת שהודחו או פוטרו, וחושף את אשר עשו כדי לחזור לצמרת.

כל סיפור הוא פרשה העומדת בפני עצמה, ומכיל לקחים חשובים שכוחם יפה לכל קורא שרוצה לפתח את הקריירה שלו. למעשה, זהו הספר שייתן השראה, ינחיל תקווה ויקנה יותר מאשר מבט חטוף על הדברים שהעניקו לאנשים האמיצים האלה את עוצמתם.

כאשר כתב העת פורצ'ן כינה את מאקיי "האיש שגורם לדברים לקרות", זו היתה הגדרה קולעת להפליא. רק מאקיי היה מסוגל לשכנע חבורת אנשים מדהימים, הבאים מכל שדרות החברה, לשוחח בגלוי על יכולתם להתאושש ולקום חזרה על רגליהם, ולחשוף את תבוסותיהם ואת חלומותיהם.

הספר פיטרו אותנו וזה הדבר הטוב ביותר שקרה לנו, הוא ספר מלא תקווה, מציאותי וגדוש עצות שלא יסולאו בפז. הוא מגלה לקוראים כיצד להפוך חוויה מתסכלת לברכה משמים, ומציע דבר נדיר בימינו: נמל מבטחים בזמנים סוערים.

על המחבר

הארווי מאקיי - Harvey Mackay

הארווי מאקיי הוא מחברם של חמישה רבי-מכר שהופיעו ברשימת הניו יורק טיימס (שלושה מהם הגיעו למקום הראשון) ובהם לשחות עם כרישים ולהישאר בחיים. ספריו נמכרו ביותר מעשרה מיליון עותקים, תורגמו לשלושים ושבע שפות והופצו בשמונים ארצות.

הוא בעל טור פופולארי ואחד המרצים המבוקשים והמשעשעים ביותר באמריקה בתחום העסקים, והוכר כאחד מחמשת המרצים המובילים בעולם. הוא יו"ר חברת MackayMitchell Envelope, בעלת מחזור של יותר ממאה מיליון דולר, אותה ייסד כשהיה בן עשרים ושש.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il