עקרונות השיווק של קוטלר

מ-א' ועד ת', 80 מושגים שכל מנהל חייב לדעת

פיליפ קוטלר


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית עקרונות השיווק של קוטלר
דאנאקוד 99-1223
מספר עמודים 165
שם המתרגם אמה ברוורמן
שם באנגלית Marketing Insights From A to Z. 80 Concepts Every Manager Needs to Know
שם מחבר באנגלית Philip Kotler

תקציר

פיליפ קוטלר, "אבי השיווק המודרני", בוחן ומגדיר בספר זה, עקרונות השיווק מא' ועד ת', את המושגים החשובים ביותר בתחום, היום ובעתיד, ומציע זווית ראייה רעננה ומאתגרת לשאלה: כיצד ישתנה תחום השיווק וכיצד משווקים צריכים להשתנות יחד איתו.

קוטלר מסמן 80 מהמושגים הבסיסיים ביותר בשיווק, וחולק עם הקוראים את המידע העדכני ביותר, המגובה בניסיונו רב-הערך שצבר לאורך ארבעים שנות קריירה. מסקנותיו המקוריות מאירות באור חדש נושאים כמו מיתוג, יתרון תחרותי, יצירתיות, ניהול יחסים עם לקוחות, מסדי נתונים, בידול, חדשנות, מיצוב ופילוח.

הנושאים ערוכים לפי סדר האלף-בית, כדי לאפשר לקוראים גישה נוחה למידע. ספר עכשווי וישיר זה מקיף דיו כדי להתאים למנהלים שמבקשים ספר רציני על שיווק, וגם יכול לשמש מקור מידע מן המעלה הראשונה לאנשי שיווק מנוסים אשר מבקשים להתעדכן בגישות החדשניות ביותר בתחום.

"עקרונות השיווק מא' ועד ת' " ייתן לכם את הכלים שאתם זקוקים להם כדי להתחרות על לקוחות בשוק המשתנה במהירות. זהו כלי חיוני למנכ"לים, מנהלים בכל הדרגות, מנהלי שיווק, אנשי עסקים ולכל מי שרוצה להבין כיצד פועל התחום.

בעשור הקרוב אנשי שיווק יעסקו לא רק במכירת המוצרים שהחברה מייצרת, אלא גם יובילו יוזמות שיווק שיקיפו את תחומי המיתוג, שירות הלקוחות, מסעות פרסום ואפילו יחסי ציבור. עקרונות השיווק מא' ועד ת' מאפשר לקוראים להיות מעודכנים לחלוטין משום שהוא שם את הדגש על השינויים המהירים שמתחוללים בתחום ומסביר את אבני היסוד של השיווק העכשווי בקיצור ולעניין. בסופו של דבר, רק אלה שיובילו את המירוץ יצליחו - לפניכם מדריך שיסייע לכם לתפוס תאוצה ולהשאיר את המתחרים מאחור.

על המחבר

פיליפ קוטלר - Philip Kotler

פיליפ קוטלר, המוכר כ"אבי השיווק המודרני", הוא פרופסור לשיווק בינלאומי בבית-הספר למנהל עסקים ע"ש קלוג באוניברסיטת נורת'ווסטרן, מהפקולטות לשיווק המכובדות ביותר בעולם. הוא מחברם של 25 ספרים, ביניהם "קוטלר על שיווק" שראה אור בעברית בהוצאת "מטר". קוטלר משמש יועץ לארגונים שלא למטרות רווח ולחברות מובילות כמו יב"מ, ג'נרל אלקטריק, בנק אוף אמריקה, AT&T ומישלן.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il