עסקת מלטה

מחבר ספרי המתח שנמכרו בלמעלה מ-23 מיליון עותקים ברחבי העולם ובישראל

סטיב ברי


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית עסקת מלטה
דאנאקוד 99-2353
מספר עמודים 480
שם המתרגם אינגה מיכאלי
תאריך הוצאה 2021
ז'אנרים מתחספרים ב- 25 ש"ח
שם הספר במקור The Malta Exchange
שם מחבר באנגלית Steve Berry

תקציר

האפיפיור מת, והישיבה החשאית לבחירת יורשו עומדת להיפתח. החשמנים נוהרים לוותיקן לקראת הבחירות, אבל אחד מהם נמלט למלטה בחיפוש אחר מסמך שמקורו במאה הרביעית ובקונסטנטינוס הגדול, קיסר רומי.

 

קוטון מאלון, סוכן לשעבר של משרד המשפטים האמריקאי, נמצא באיטליה בחיפוש אחר חליפת המכתבים האגדית בין וינסטון צ'רצ'יל לבניטו מוסוליני, אוצר שעשוי להאיר באור חדש את ההיסטוריה. אלא שמישהו אחר רודף אחרי אותם מכתבים, ולאחר שמאלון מניח עליהם את ידו ומיד מאבד אותם, הוא יוצא למסע ציד שמושך את תשומת לבם של אבירי מסדר מלטה אפופי המסתורין.

 

המסדר קיים זה תשע מאות שנה ויותר, זהו מסדר הנזירים-הלוחמים היחיד ששרד עד ימינו. כיום הם פועלים כארגון הומניטרי כלל-עולמי, אבל בין שורותיהם מסתתרים הסֶקרֶטי – כת קדומה ששמה לה למטרה להשפיע על בחירת האפיפיור החדש. מאלון נקלע למרוץ נגד חשמן סורר, אבירי מסדר מלטה, הסֶקרֶטי והזמן, כדי למצוא את מה שאבד לפני מאות שנים. העימות מגיע לשיאו מאחורי חומות הוותיקן, כאשר בחירת האפיפיור מונחת על כף המאזניים.

 

"מותחן מסקרן עם הקשר היסטורי. סטיב ברי הוא מדען-על עם הנוסחה המושלמת" Associated Press

 

אחד מ"חמשת הספרים שאסור להחמיץ!" USA Today

על המחבר

סטיב ברי - Steve Berry

סטיב ברי הוא מחברם של רבי-המכר נקמת דם בפריז, בעקבות שרלמאן, בגידה בוונציה, אוצר הטמפלרים, הסוד השלישי (כולם ראו אור בעברית בהוצאת מטר). ספריו תורגמו לשלושים ושבע שפות וראו אור בחמישים מדינות. הוא מתגורר בעיר סנט אוגוסטין שבפלורידה.

סטיב ברי ואשתו, אליזבת, הקימו את המכון History Matters , עמותה ללא כוונת רווח ששמה לה למטרה לשמר את המורשת האנושית. למידע נוסף על אודות סטיב ברי והמכון, בקרו באתר: "History Matters"


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il