עכשיו גלה את חוזקותיך

תכנית מהפכנית המלמדת אותך כיצד לפתח כשרונות וחוזקות ייחודיים שלך

מרקוס בקינגהםדונלד א' קליפטון


תקציר על המחברים
שם בעברית עכשיו גלה את חוזקותיך
דאנאקוד 99-1113
מספר עמודים 223
שם המתרגם אריה חשביה
שם באנגלית Now, Discover Your Strengths
שם מחבר באנגלית Marcus Buckingham • Donald E. Clifton

תקציר

למרבה הצער רובנו יודעים רק מעט על הכשרונות והחוזקות שלנו, וכמעט אין אנו יודעים דבר על יכולתנו לבנות את חיינו סביבם. במקום זאת אנו מונחים על-ידי הורינו, מורינו, מנהלינו והעיסוק הפסיכולוגי בפתולוגיה, נעשים מומחים לחולשותינו, ומבלים את חיינו במאמצים לתקן את נקודות התורפה האלה שעה שהחוזקות הגלומות בנו רדומות ומוזנחות. מרקוס בקינגהם, אחד משני המחברים של רב המכר "לפני הכל - שוברים את הכללים" (בעברית בהוצאת מטר), ודונלד א' קליפטון, ראש מרכז "גאלופ" למחקר וחינוך, גיבשו תוכנית מהפכנית כדי לסייע לקוראים לזהות את כשרונותיהם, לפתח אותם לחוזקות, וליהנות מביצועים מתמשכים וכמעט מושלמים.

הספר מושתת על "מזהה החוזקות" באינטרנט, תוצר מאמץ של 25 שנה שהושקעו בו הרבה מיליוני דולרים במגמה לזהות את החוזקות השכיחות ביותר של אנשים. "מזהה החוזקות" כולל 34 "תמות" עיקריות, עם אלפי קומבינציות אפשריות, והוא מגלה כיצד ניתן לתרגם אותן בדרך הטובה ביותר להצלחה אישית ומקצועית. תוך כדי פיתוחה של תוכנית זו ערך "גאלופ" פרופילים פסיכולוגיים של יותר משני מיליון אנשים, כדי לעזור לקוראים ללמוד כיצד למקד ולשכלל את התמות האלה.

איך פועלת התוכנית?

בגב עטיפת הספר מודפס מספר זיהוי ייחודי המאפשר לך להיכנס ל"מזהה החוזקות" באינטרנט. מנתח ראיונות אינטרנטי זה מנתח את תגובותיך האינסטינקטיביות, ומציג לך מיד את חמש התמות החזקות ביותר שלך. כאשר תדע באילו מתוך 34 התמות - כגון "הישגי", "מפעילן", "עתידני" או "אסטרטגי" - אתה מוביל, הספר יראה לך כיצד להפעיל אותן כדי להשיג תוצאות חזקות בשלוש רמות: התפתחותך האישית, הצלחתך כמנהל והצלחת ארגונך.

תובנות משכנעות ומעמיקות כיצד לפתח כשרונות לחוזקות, ומשוב מקוון מיידי מ"מזהה החוזקות", המונח ביסודו של הספר, עושים את "עכשיו - גלה את חוזקותיך" לאחד הספרים החדשניים והמועילים ביותר שנכתבו אי-פעם.

עוד במטר בנושא חוזקות:

 עכשיו גלה את חוזקותיך - למורים
 עכשיו הפעל את חוזקותיך להצלחה בעבודה

על המחבר

מרקוס בקינגהם - Marcus Buckingham

מרקוס בקינגהם הוא בעל תואר מוסמך במדעי החברה והמדינה מאוניברסיטת קיימברידג'. בשבע-עשרה שנות עבודתו בארגון גאלופ סייע בקינגהם לנהל מחקר על המנהיגים, המנהלים ומקומות העבודה הטובים ביותר בעולם. הוא נעזר במחקר זה והשתמש בו כבסיס לשני ספרים שהיו רבי-מכר: "לפני הכל - שוברים את הכללים" (שנכתב עם קורט קופמן), ו-"עכשיו - גלה את חוזקותיך" (שנכתב עם ד"ר דונלד קליפטון). שניהם ראו אור בעברית בהוצאת "מטר". בקינגהם הוא יועץ עצמאי, סופר ומרצה, ונחשב לאחד מבני הסמכא המובילים בעולם בנושאי פריון עבודה של עובדים ושיטות מנהיגות וניהול. הוא חבר בוועדה המייעצת למזכיר המדינה האמריקני על מנהיגות וניהול.

למידע נוסף, גלוש לאתר: marcusbuckingham.com


דונלד א' קליפטון - Donald E. Clifton

דונלד א' קליפטון, בעת כתיבת הספר
ראש מרכז "גאלופ" למחקר וחינוך.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il