תקציר על המחברים
שם בעברית סיפורי דגים
דאנאקוד 99-1136
מספר עמודים 179
שם המתרגם דרורה בלישה
שם באנגלית Fish Tales
שם מחבר באנגלית Stephen C. Lundin • Stephen C. Lundin • John Christensen • Harry Paul

תקציר

רב-המכר הבינלאומי המיוחד במינו "מי יתפוס את הדג?" (בעברית בהוצאת מטר) סיפר את סיפורה של חברה דמיונית שהצליחה להשתנות באמצעות יישום לקחים שנלמדו בשוק הדגים המפורסם של סיאטל - פייק פלייס.

"סיפורי דגים" מספר כיצד אנשים בחברות של ממש העלו את המורל ושיפרו את הביצועים באמצעות יישום אותם עקרונות עצמם, ומצייד את הקוראים בטכניקות מעשיות ובדוקות שאפשר ליישם בל סוג של עסק או ארגון - אפילו בבית. בין שאתם מכירים את "מי יתפוס את הדג?", שנמכר עד כה ביותר ממיליון עותקים, ובין שלא, כל אחד מכם יוכל לקבל השראה מהדוגמאות שבסיפורי דגים ולהצטרף למיליונים שמכירים את הגישה וחיים על פיה.

סיפורי דגים מתמקד בארבעה סוגים של מקומות עבודה:

  • מרכז שירות תוסס של חברת טלפונים גדולה, שבו המרכזנים נהנים כל כך מהעבודה, עד שאין כלל בעיה של עזיבת עובדים.
  • מחלקת דיאליזה בבית-חולים, שבה צוות האחיות ידוע ביחסו הייחודי לחולים ושירות הלקוחות שלה הגיע לדרגת אמנות.
  • סוכנות רכב שהשתנתה לחלוטין לאחר שהכניסה יצירתיות לאולמות המכירה וגילתה שאחד הסודות של מכירות מוצלחות הוא הנאה הטמונה בלעשות ללקוחות את היום.
  • חברה להתקנת גגות ששימשה השראה לעובדיה כדי שיפשרו את עבודת הצוות שלהם וראתה שיפור במצב הבטיחות שלה ובשביעות הרצון של הלקוחות.

חלקו האחרון של הספר הוא תוכנית מעשית ל- 12 שבועות, ובה פירוט הצעדים שיסייעו לכם למצוא סיפוק בעבודתכם ובחייכם ותוך כדי כך להוות השראה לסובבים אתכם.

על המחבר

סטיבן סי לנדין - Stephen C. Lundin

ד"ר סטיבן סי. לנדין, פרופסור בבית הספר למנהל עסקים, מנהל סדרת סמינרים לעובדים, עומד בראש המכון ליצירתיות ולחדשנות באוניברסיטת סנט תומאס במיניאפוליס.


סטיבן סי לנדין - Stephen C. Lundin

ד"ר סטיבן סי. לנדין, פרופסור בבית הספר למנהל עסקים, מנהל סדרת סמינרים לעובדים, עומד בראש המכון ליצירתיות ולחדשנות באוניברסיטת סנט תומאס במיניאפוליס.


ג'ון כריסטנסן - John Christensen

ג'ון כריסטנסן, מכהן כמנכ"ל צ'ארט האוס לרנינג קורפוריישן, המפיק המוביל של סרטי ההדרכה למקומות עבודה, ובכללם סרט הוידאו, "!FISH" שאומץ על-ידי אלפי חברות.


הארי פול - Harry Paul

הארי פול, שותף לכתיבת הספר מי יתפוס את הדג? - רב המכר שהחזיר הנאה והתלהבות למקום העבודה, מראה לעולם את הכוח החיובי של עבודת צוות טוטאלית. הארי פול היה סגן-נשיא של חברת קן בלנצ'רד, שם הוא שימש מתאם בפרויקטים מיוחדים ומנהל את משרד הנואמים. כיום הוא נואם ומאמן עסקי ידוע בכל העולם.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il