מעברים והתחלות חדשות

להבין את משמעות השינויים בחיים ולהפיק מהם את המרב

ויליאם ברידג'ס


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית מעברים והתחלות חדשות
דאנאקוד 99-1352
מספר עמודים 148
שם המתרגם ענת זיידמן
שם באנגלית Transitions Making Sense of Life's Changes
שם מחבר באנגלית William Bridges

תקציר

הספר "מעברים והתחלות חדשות", שפורסם לראשונה בשנת 1980, היה הספר הראשון שחקר לעומק את המעברים בחיים. ויליאם ברידג'ס, המחבר, החליט שהגיע הזמן לחלוק עם הקוראים את הניסיון שצבר במהדורה מעודכנת ומתוקנת של ספרו רב-המכר. הספר, שצוין בעת האחרונה כאחד מחמישים הספרים החשובים ביותר לעזרה עצמית בכל הזמנים, היה ועודנו מדריך חיוני להתמודדות עם השינויים הבלתי נמנעים שהחיים מזמנים לנו.

"מעברים והתחלות חדשות" לוקח את הקוראים צעד אחר צעד דרך שלושת השלבים המאפיינים כל מעבר, ומסביר כיצד להבין ולנצל כל אחד מהם. תהליך זה, הרלוונטי תמיד וישים גם היום, מהווה מעין "מפת דרכים" פשוטה ואלגנטית, אך מלאה תובנה עמוקה, שתסייע לכל אחד מכם לנווט בהצלחה את השינוי אל עתיד טוב יותר.

סיום.
כל מעבר ראשיתו בסיום. לעתים קרובות מאוד אנו טועים ורואים בסיום סוף פסוק - זהו זה, הכול נגמר! אך האופן שבו אנו תופסים את הסיום הוא המפתח לאופן שבו נוכל להתחיל מחדש.

האזור הניטראלי.
המשוכה השנייה של המעבר: פסק-זמן הנראה על פניו כזמן מבוזבז, זמן שבו אנו חשים מנותקים מאנשים ומדברים ששייכים לעבר ולא מחוברים רגשית אל ההווה. אלא שהאזור הניטראלי הוא למעשה זמן שבו מוצאים את הכיוון החדש. כיצד נוכל להפיק ממנו את המירב?

ההתחלה החדשה.
במעברי החיים אנו מגיעים אל ההתחלה רק בסוף, עם כניסתנו לפעילות חדשה. התחלה חדשה מוצלחת דורשת יותר מהתמדה פשוטה. היא מחייבת פענוח הסימנים הפנימיים והחיצוניים המציינים את הכיוון לקראת העתיד.

על המחבר

ויליאם ברידג'ס - William Bridges

ויליאם ברידג'ס, מרצה ויועץ, היה בעבר פרופסור לאנגלית, ובמחצית שנות ה-70 עשה הסבה לייעוץ בנושא מעברים והתחלות חדשות. הסדנאות שניהל ברידג'ס הובילו אותו לקריירה ארוכת שנים של עזרה לזולת.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il