תקציר על המחבר/ת טעימה מהספר
שם בעברית מנה עיקרית
דאנאקוד 99-1920
מספר עמודים 232
תאריך הוצאה אוגוסט 2014
שם באנגלית Main Course
שם מחבר באנגלית Limor Laniado Tirosh

תקציר

האם אפשר להגיש לאורחים,
מנה עיקרית חדשה שתצליח על בטוח?

לימור לניאדו תירוש בטוחה שכן. לימור כותבת את מדור האוכל המצליח של מוסף 'גלריה- שישי' בעיתון 'הארץ', ואת הבלוג המשובח 'מטבח מקומי'. היא גם מעבירה סדנאות בישול ומבשלת ארוחות מוזמנות שייחודן בחוויה המשותפת והאינטימית של ישיבה סביב השולחן בביתה הפרטי ביפו והתענגות על סעודה מפנקת.

הספר 'מנה עיקרית' נולד מתוך שיחות של לימור עם תלמידים, אורחים וקוראים, בשלנים מתחילים וותיקים כאחד, שהתוודו בפניה עד כמה הם חוששים לחדש ולהצליח עם מנה עיקרית, וכי הם מעדיפים לדבוק במוכר והידוע.

במשך שלוש שנים פיתחה לימור עשרות מנות עיקריות נפלאות וחדשניות מבחינת טעמים ואסתטיקה, ואיגדה אותן בספר הזה. תוכלו למצוא כאן שפע רעיונות לארוחות של אמצע שבוע עם מתכונים פשוטים ומהירים, ולארוחות לימי שישי ולחגים, עם מתכונים מעט יותר מורכבים.

בסוף הספר מופיע הפרק "איך להצליח" ובו עשרות טיפים להצלחה במטבח, קיצורי דרך, המרות וכל מה שיבטיח את ההנאה שלכם מההכנה ובעיקר את התענוג מהתוצאה.

באהבה רבה, בהקפדה ובנדיבות, מעניקה לנו לימור לניאדו תירוש עשרות מתכונים נהדרים, שכתבה וצילמה. את חלקם כבר קראנו ב'הארץ' וב'מטבח מקומי', וחלקם חדשים, היישר ממטבחה, לאחר שניסתה כל מתכון ומתכון,וניסחה לנו את הדרך הטובה ביותר להכין אותו, כך שייצא טעים טעים.

על המחבר

לימור לניאדו-תירוש - Limor Laniado Tirosh

לימור לניאדו תירוש כותבת את מדור האוכל המצליח של מוסף 'גלריה- שישי' בעיתון 'הארץ', ואת הבלוג המשובח 'מטבח מקומי'. היא גם מעבירה סדנאות בישול ומבשלת ארוחות מוזמנות בביתה הפרטי.

בספר עשרות מנות עיקריות נפלאות שהמחברת פיתחה, בדקה וניסתה ואף צילמה בעצמה. שפע רעיונות למנות פשוטות ומהירות הכנה וגם למנות מורכבות ומאתגרות יותר לארוחות חגיגיות. עשרות טיפים להצלחה במטבח, קיצורי דרך, המרות ועוד.
טעימה מהספר

ממתוך הספר: "סלט עדשים שמח"
ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il