מלך הקוברות מקטמנדו בסדרת ילדי המנורה

פיליפ ב' קר


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית מלך הקוברות מקטמנדו בסדרת ילדי המנורה
דאנאקוד 99-1577
מספר עמודים 344
שם המתרגם אורי בלסם
ז'אנר נוער
שם הספר במקור The Cobra King of Kathmandu
שם מחבר באנגלית P. B. Kerr

תקציר

כישוף בוער בארץ הקרח
פורצים מסתוריים שחודרים אל ביתם באישון לילה וכמה מקרי מוות כתוצאה מהכשות נחש קטלניות סוחפים את הילדים הג'ינים, ג'ון ופיליפה גאנט, להרפתקה מסמרת שיער, בספר השלישי בסדרת רבי-המכר ילדי המנורה. אליהם מצטרף הפעם באקחוס, חברם הג'ין הנועז, שמסתבך בעניין לא לגמרי חוקי, וזקוק לעזרתם.

בנפאל הרחוקה והמושלגת, ובפסגות ההימלאיה שבצפון הודו, עומדים כוחותיהם המופלאים של שלושת ילדי המנורה במבחן אימתני. האם הם יצליחו לחשוף את סודותיה הארסיים של כת הנחשים המרושעת ולגלות את הקמיע האבוד של נחש הקוברה המלכותי? האם ביכולתם לחלץ מגורל נורא את נמרוד, הדוד שלהם, ואת רקשאסאס הג'ין הזקן? האם רוגנרוטן, המשרת בעל היד האחת, ישרוד את טיסות המערבולת הקופצניות? ומה באמת מתרחש במרתפי המבצר הוורוד? האם הנזירים שנוהרים לשם הם שוחרי שלום ושלווה או שאולי הם עוסקים בפעילויות אפלות שעדיף שלא יראו את אור השמש? ולאן נעלמה אמא של פיליפה וג'ון, והאם יזכו לראות אותה שוב בקרוב? אין ספק, אתם חייבים לקרוא את "מלך הקוברות מקטמנדו" כדי לדעת את כל התשובות.

על המחבר

פיליפ ב' קר - P. B. Kerr

פיליפ ב' קֵר כתב את הסיפור הראשון שלו, "המטוס שנעלם" בגיל עשר. "שידורי הטלוויזיה היו בשחור לבן ובכלל לא היו תוכניות לילדים," הוא מספר על ילדותו. "לא היו מחשבים ולא סוני פלייסטיישן. אז הבידור שלנו היה תוצרת בית.

התאהבתי בספרים בקלות, פשוט מפני שלא היה משהו אחר לעשות. אני מרחם על הילדים שלי, שכל-כך הרבה דברים אחרים נאבקים על תשומת הלב שלהם."

ספרי סדרת ילדי המנורה הם ספריו הראשונים של פיליפ ב' קֵר שנכתבו לילדים. קודם לכן הוא כתב בעיקר ספרי מתח רבים למבוגרים. הוא גר בלונדון עם אשתו ושלושת ילדיהם.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il