מי לקח את הכסף שלי? - סדרת אבא עשיר אבא עני

מדוע משקיעים איטיים מפסידים וכסף מהיר מנצח

רוברט ט' קיוסאקישרון ל' לכטר


תקציר על המחברים
שם בעברית מי לקח את הכסף שלי? - סדרת אבא עשיר אבא עני
דאנאקוד 99-1246
מספר עמודים 265
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית Who Took My Money? Why Slow Investors Lose and Fast Money Wins
שם מחבר באנגלית Robert T. Kiyosaki • Sharon L. Lechter

תקציר

"'ככל שהכסף שלך ינוע מהר יותר,' אמר אבי העשיר, 'כך יהיו התשואות שלך גבוהות יותר, והסיכונים שלך - קטנים יותר.' לפי הגישה הפיננסית המקובלת עליכם לחסוך כסף ולהשקיע אותו לטווח ארוך. במילים אחרות: להכניס את הכסף שלכם לחניה. זו לא היתה העצה של האב העשיר. הוא יעץ להגדיל את מהירות התנועה של הכסף שלכם... ולא להחנות אותו.

בין 2000 ל-2003 איבדו מיליוני משקיעים בארצות-הברית כ-7 עד 9 טריליון דולר. מדוע? רבים מהם הכניסו את הכסף שלהם לחניה בחשבון הבנק של היועצים שלהם, ונהגו לפי עצות פיננסיות שהיו הדבר הנבון ביותר לעשותו, לדעתם. כולנו יודעים ששווקים עולים ושווקים יורדים. לכן, לפני שתגיע המפולת הבאה ותגזול מכם את כספכם פעם נוספת, גלו כיצד אתם יכולים להמשיך להניע את הכסף שלכם, במקום להחנות אותו בחשבונו של מישהו אחר."

רוברט ט' קיוסאקי, משקיע, יזם, מורה,
מחבר הספר אבא עשיר, אבא עני®
וסדרת ספרי "אבא עשיר"

מי לקח את הכסף שלי?

  • האם נמאס לכם לשמוע את העצות הישנות בנוסח "חסכו כסף, השקיעו לטווח ארוך והגווינו?"
  • האם אתם רוצים לדעת כיצד ומדוע משקיעים מקצועיים מגדילים את מהירות הכסף שלהם, ולא מכניסים אותו לחניה?
  • האם אתם יודעים שהחברה של יועץ ההשקעות שלכם עושה כסף... גם כשאתם מפסידים כסף?
  • האם אתם רוצים לדעת מדוע רוב יועצי ההשקעות אינם רוצים שתקראו את הספר הזה?

"בימינו, כשהביטחון במקום העבודה הגיע לשפל של כל הזמנים, מעולם לא היה חשוב יותר ליטול לידיים את השליטה בחיים הפיננסיים שלכם. אם אתם מוכנים להיות יותר מאשר 'משקיעים ממוצעים', הספר הזה יראה לכם כיצד לגרום לכסף שלכם לעבוד בשבילכם קשה יותר ומהר יותר."

שרון ל' לכטר, משקיעה, מנהלת עסקים, רואת חשבון,
מחברת-שותפה של אבא עשיר, אבא עני®
וסדרת ספרי "אבא עשיר".

עוד בסדרת אבא עשיר:

 10 כללי הברזל של "אבא עשיר"
 IQ פיננסי
 אבא עשיר אבא עני
 אבא עשיר לבני הנוער
 אח עשיר, אחות עשירה
 בית ספר לעסקים
 האלף בית של בניית נבחרת עסקית מנצחת
 המדריך להשקעות של אבא עשיר אבא עני
 כך תהיה עשיר
 כך תהיי אישה עשירה
 כלבי מכירות
 לפרוש צעיר לפרוש עשיר
 סיפורי הצלחה
 רביעי תזרים המזומנים
 שיווק רשתי רב-שכבתי

על המחבר

רוברט ט' קיוסאקי - Robert T. Kiyosaki

רוברט קיוסאקי, שנולד וגדל בהוואי, הוא דור רביעי לאמריקנים ממוצא יפני. לאחר שסיים את האקדמיה לימאים של צי הסוחר בניו יורק הצטרף רוברט לחיל הנחתים ושירת בווייטנאם כקצין וכטייס מסוק תקיפה בנושאת מטוסים.

לאחר המלחמה החל רוברט לעבוד במכירות בחברת זירוקס ובשנת 1977 יסד חברה משלו שייצרה בפעם הראשונה את ארנקי הניילון בעלי סגירת הוולקרו, אשר מיועדים לגולשים, והחדירה אותם לשוק. הוא יסד חברה בינלאומית לחינוך בשנת 1985 והקנה לעשרות אלפי תלמידים בכל העולם ידע על עסקים והשקעות.

בשנת 1994 מכר רוברט את העסק והודות להשקעותיו היה באפשרותו לצאת לגמלאות בגיל ארבעים ושבע. בתקופה הקצרה של היותו בגמלאות הוא כתב את סדרת רבי-המכר הבינלאומית אבא עשיר, אבא עני (בעברית בהוצאת מטר) ובשנת 2006 כתב יחד עם דונלד טראמפ את הספר רוצים שתהיו עשירים (בעברית בהוצאת מטר).

הספר "אבא עשיר, אבא עני", מככב ללא הפסקה ברשימת רבי-המכר של ניו יורק טיימס. הספר תורגם ל-46 שפות ונמכר ב-97 מדינות, וסדרת ספרי "אבא עשיר" מכרה יותר מ-26 מיליון עותקים ברחבי העולם וזכתה להצלחה מסחררת גם בישראל.

כיזם, מחנך ומשקיע מפרסם קיוסאקי טור חודשי ביאהו פייננס, הנושא את הכותרת מדוע העשירים נעשים עשירים יותר, וכן טור חודשי בשם תשואות עשירות בכתב העת אנטרפרנור.


שרון ל' לכטר - Sharon L. Lechter

שרון ל' לכטר היא אשת עסקים וחברת הוועדה המייעצת לנשיא ארצות הברית בתחום האוריינות הפיננסית, מחברת משותפת של רב המכר הבינלאומי "אבא עשיר אבא עני" ועוד 14 ספרים בסדרה, העוסקת בנושא השגת חופש כלכלי על-ידי הפרט. ממנה נמכרו יותר מ-27 מיליון ספרים ביותר מ-100 ארצות. כמייסדת וכמנכ"לית הארגון לחינוך פיננסי לכטר מפתחת, בשיתוף עם קרן נפוליאון היל, חומרי לימוד להוראת עקרונותיו של היל למשפחות, לנשים ולצעירים. היא דירקטורית במועצות המנהלים הארציות של כמה חברות ומרצה במסגרות בינלאומיות על חשיבות האוריינות הפיננסית. נוסף על היותה תורמת נלהבת לצורכי צדקה, היא גם פעילה נמרצת למען חינוך טוב יותר לילדים.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il