תקציר על המחברים
שם בעברית מי יתפוס את הדג?
דאנאקוד 99-1059
מספר עמודים 86
שם המתרגם דרורה בלישה
שם באנגלית Fish
שם מחבר באנגלית Stephen C. Lundin • John Christensen • Harry Paul

תקציר

תארו לעצמכם מקום עבודה שבו כולם בוחרים לבוא מצוידים באנרגיה, בהתלהבות ובהתייחסות חיובית לעבודת היומיום. תארו לעצמכם אווירה שבה האנשים באמת ובתמים מחוברים לעבודתם, לחבריהם לעבודה וללקוחותיהם. בסיטואציה מרתקת זו, מוטלת על מנהלת דמיונית האחריות להפוך מחלקה חסרת התלהבות ונטולת כל רצון לצוות יעיל.

במורד הרחוב שבו מצויה משרדה, בפייק פלייס, שוכן שוק הדגים של סיאטל, מקום אמיתי ומפורסם בעולם שזכה להצלחה רבה הודות לאווירה המשעשעת, ההומה והעליזה ולשירות המצוין ללקוחות. באמצעות יישום כמה שיעורים פשוטים להפליא שלמדה אצל מוכרי הדגים בפייק פלייס, (שם הזבנים מעיפים דגים באוויר אחד אל השני) מגלה המנהלת שלנו כיצד להפיח חיים בעובדים הכפופים לה ולחולל מהפך מדהים במקום העבודה שלה.

תוך כדי התייחסות לבעיות העבודה הדוחקות ביותר של היום (ובכללן מניעת עזיבת עובדים ושחיקה מקצועית) ובאמצעות מסר כובש שמתאים לכל אחד בכל ענף ובכל ארגון, מציע הספר "מי יתפוס את הדג?" תובנה עמוקה ועם זאת קלה לתפיסה וליישום מיידי - סימני ההיכר של ספר עסקי קלאסי.

"זהו סיפור דגים שאינו גוזמאי. הוא מראה כיצד שינוי בהתייחסות יכול לגרום לכם ליהנות מעבודתכם ומחייכם. אחזו היטב בחכה, ותדוגו מציאה של ממש!"

ספנסר ג'ונסון, מחברם של "כן או לא",
"מי הזיז את הגבינה שלי?"
ושותף בכתיבת "מנהל ברגע".

על המחבר

סטיבן סי לנדין - Stephen C. Lundin

ד"ר סטיבן סי. לנדין, פרופסור בבית הספר למנהל עסקים, מנהל סדרת סמינרים לעובדים, עומד בראש המכון ליצירתיות ולחדשנות באוניברסיטת סנט תומאס במיניאפוליס.


ג'ון כריסטנסן - John Christensen

ג'ון כריסטנסן, מכהן כמנכ"ל צ'ארט האוס לרנינג קורפוריישן, המפיק המוביל של סרטי ההדרכה למקומות עבודה, ובכללם סרט הוידאו, "!FISH" שאומץ על-ידי אלפי חברות.


הארי פול - Harry Paul

הארי פול, שותף לכתיבת הספר מי יתפוס את הדג? - רב המכר שהחזיר הנאה והתלהבות למקום העבודה, מראה לעולם את הכוח החיובי של עבודת צוות טוטאלית. הארי פול היה סגן-נשיא של חברת קן בלנצ'רד, שם הוא שימש מתאם בפרויקטים מיוחדים ומנהל את משרד הנואמים. כיום הוא נואם ומאמן עסקי ידוע בכל העולם.


בקרו באתר www.fishphilosophy.com

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il