מה החלום שלך?

הגשמת החלומות האישיים של העובדים כמנוף להצלחת האירגון

מתיו קלי


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית מה החלום שלך?
דאנאקוד 99-1514
מספר עמודים 128
שם המתרגם אסתי וכטל
שם באנגלית The Dream Manager
שם מחבר באנגלית Matthew Kelly

תקציר

מפתה מאוד לחשוב שלחלומותיהם של עובדיכם אין כל קשר לעסק שלכם. אבל זה נכון רק אם לעובדים עצמם אין כל קשר לעסק שלכם...

מנהלים רבים ניצבים אובדי עצות לנוכח השכיחות הגדלה והולכת של תופעות כגון חוסר מחויבות למקום העבודה ותחלופת עובדים גבוהה. הם אמנם חולמים להיות מנהלים מצטיינים, אבל עדיין לא מצאו דרך מעשית ויעילה שתוביל אותם לשם. עד היום.

בחברה הבדויה המתוארת בספר מיוחד זה מתמודדים המנהלים עם בעיות אמיתיות של תחלופת עובדים גבוהה ומורל נמוך, ומחליטים לבדוק מה באמת מניע את העובדים. הם מגלים שהמפתח להנעת העובדים אינו בהכרח הבטחה למשכורת גבוהה יותר או העלאה בדרגה, אלא הגשמה של חלומות אישיים! המנהלים לומדים שחשוב להציע לאנשים בכל רמות הארגון עזרה ועידוד ולהביא לכך שחלומותיהם לא יישארו בגדר חלומות בלבד - וכך הם יחוו סיפוק רב בעבודה ובחיים.

בהתאם לרעיון החשוב שחברה יכולה להפוך לגרסה טובה יותר של עצמה אם עובדיה יהפכו לגרסאות טובות יותר של עצמם, מתיו קלי בודק את הקשר בין החלומות שאנו מנסים להגשים בחיינו האישיים לבין אופייה של מחויבותנו לעבודה. כוחו של הספר בתפיסתו החדשה והמהפכנית שלפיה כדאי לשנות מיד ולתמיד את האופן שבו אנו מנהלים אנשים ומתייחסים אליהם.

אז מה החלום שלכם?

"הספר מה החלום שלך? מדגיש את העובדה שאחד התפקידים החשובים והמכריעים של מנהלים ומנהיגים הוא היכולת להכיר בחלומותיהם של כפיפיהם ולהניע אותם להגשים את החלומות... ספרו החדש של מתיו קלי הוא לדעתי תרומה חשובה למדף הספרים על מנהיגות."

- רוברט מקדונלד, סמנכ"ל תפעול בכיר, פרוקטר אנד גמבל

"הספר מה החלום שלך ישנה לעד הן את האופן שבו חברות תופסות את עובדיהן והן את האופן שבו מנהלים מגדירים את מהות עבודתם."

- פטריק לנצ'יוני, מחבר הספר The Five Dysfunctions of a Team

על המחבר

מתיו קלי - Matthew Kelly

מתיו קלי הוא נואם וסופר בעל מוניטין בינלאומיים. ספריו נמכרו ביותר ממיליון עותקים והופיעו ברשימות רבי המכר של ניו יורק טיימס, וול סטריט ג'ורנל, יו-אס-איי טודיי, פבלישרס ויקלי ועוד.

בעשור האחרון הוא היה הנואם המרכזי בכ-2,500 אירועים, ויותר משלושה מיליון איש ראו ושמעו אותו בוועידות ובכינוסים של ארגונים רבים ושונים ובהם חברות מרשימת פורצ'ן 500, אגודות מקצועיות, ארגונים מקצועיים, אוניברסיטאות ומלכ"רים.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il