לרדת במידה ב-6 ימים

מייקל תרמונד


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית לרדת במידה ב-6 ימים
דאנאקוד 99-1331
מספר עמודים 256
שם המתרגם יעל זיסקינד-קלר
ז'אנר דיאטות
שם באנגלית 6 Day Body Makeover. Drop One Whole Dress or Pant Size in Just 6 Days and Keep It Off
שם מחבר באנגלית Michael Thurmond

תקציר

התחילו ביום ראשון, וביום שישי באותו שבוע תוכלו ללבוש שמלה או מכנסיים קטנים במידה שלמה!

יותר אוכל...
במקום לראות את המזון כאויב, קראו את "לרדת במידה ב-6 ימים" ותוכלו להפוך את המזון לידיד, ללמוד כיצד לבחור מזונות משביעים, אשר יתכנתו מחדש את חילוף החומרים שלכם ולרזות במהירות.

פחות פעילות גופנית...
במקום להתיש את עצמכם בפעילות אירובית מפרכת, קראו את "לרדת במידה ב-6 ימים" ותגלו שם תוכנית אימונים מתונה, שהוכחה מדעית כשורפת שומן!

להיראות נפלא כבר בסופשבוע הקרוב...
כבר ביום שישי הקרוב תהיו רזים יותר!
אחרי שישה ימים בלבד, תרגישו תיראו נפלא, והביטחון שלכם יגבר במידה שתאפשר לכם להמשיך בהרזיה עד שתגיעו למקל היעד שקבעתם לעצמכם.

במדריך מהפכני זה מביא לכם מייקל תרמונד, המומחה לכושר ועיצוב הגוף מרשת הטלוויזיה ABC, את התוכנית שהוכיחה את עצמה, שמאפשרת לכם לאכול יותר, להתאמן פחות, ולהשיל מעל גופכם עד 5 קילוגרם - מידה שלמה בשמלה או מכנסיים - בתוך 6 ימים בלבד!

תרמונד, בעל ניסיון של 25 שנה, פיתח את "התוכנית הראשונית לפי סוג הגוף", אשר מאפשרת התאמה אישית של תוכנית תזונתית שיעילותה מרבית. כל שעליכם לעשות הוא למלא שאלון פשוט, לקבוע את סוג הגוף שלכם, ולפעול על פי תוכנית הארוחות המותאמת לכם. בשילוב עם הפעילות הגופנית הייחודית של מייקל תרמונד, תהיה בידכם תוכנית מאוזנת מבחינה מדעית, שתסייע לכם להשיל מעל גופכם במהירות-שיא עד 5 קילוגרם, ולמנוע את שובם.

התוכנית כוללת תפריטים, מתכונים, טיפים מעולים ומועילים, ולוח זמנים לתחזוקה עם תום ששת הימים.

על המחבר

מייקל תרמונד - Michael Thurmond

מייקל תרמונד הוא מומחה בעל שם להרזיה וכושר, חבר ב- Extreme Team, צוות התוכנית Extreme Makeover של רשת הטלוויזיה ABC. כמו כן הוא מנהל התוכנית הפופולרית לעיצוב הגוף של הספא היוקרתי במלון: Loews Santa Monica Beach. בחברה שלו, Body Makeover Systems מועסקים יותר מ - 100 מדריכים ביותר מ-30 אתרים בדרום קליפורניה.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il