למצוא בעל אחרי גיל 35

איך תיישמי את מה שלמדתי בבית הספר למנהל עסקים

רייצ'ל גרינוולד


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית למצוא בעל אחרי גיל 35
דאנאקוד 99-1215
מספר עמודים 302
שם המתרגם אירית מילר
שם באנגלית Find A Husband After 35 Using What I Learned at Harvard Business School
שם מחבר באנגלית Rachel Greenwald

תקציר

רייצ'ל גרינוולד, בעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת הרווארד, חולקת עם הקוראות את התוכנית המהפכנית שלה, העושה שימוש בטקטיקות שיווקיות כדי למצוא בעל אחרי גיל 35.

בנות: ספר זה, שמיועד במיוחד לכן, הוא פשוט קורס מבוא למציאת בעל! הרבה נשים פנויות שעברו את גיל 35 מגלות שהכללים למציאת בן-הזוג המושלם פשוט השתנו. לאט-לאט מתברר להן שישנם פחות גברים פנויים בסביבתן ושעומדות בפניהן פחות הזדמנויות לפגוש אותם.

רייצ'ל גרינוולד, המכנה את עצמה "מאמנת דייטים", חולקת עם נשים אלה את תוכנית 15 הצעדים שלה, שזכתה להצלחה מוכחת, המבוססת על טקטיקות שיווקיות שלמדה בבית-הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת הרווארד.

בסגנון ישיר, חד וחלק, מספרת גרינוולד לנשים כיצד לעצב לעצמן אריזה חדשה ומושכת יותר, כיצד לפתח מותג אישי, איך להפעיל שיווק נישה, דרכים לשימוש בדיוור ישיר ובטלמרקטינג כדי להפיץ את השמועה על מסע חיפוש הבעל שלהן, אופן ניהול תקציב לחיפוש בעל וביצוע הערכות ביניים כדי לבחון את תוצאות המאמצים שלהן.

היא גם מראה לנשים כיצד להשתמש באסטרטגיות האלה בעולם החדש של שירותי היכרויות באינטרנט וכיצד לדלג מעל מכשולים צפויים ולא צפויים. 15 הצעדים של גרינוולד יוצרים תוכנית יעילה וייחודית לכל אישה שרוצה לעמוד מתחת לחופה, ולהעשיר את מגוון הבעלים הפוטנציאליים שעומדים לרשותה.

על המחבר

רייצ'ל גרינוולד - Rachel Greenwald

רייצ'ל גרינוולד עורכת סמינרים בכל רחבי ארצות-הברית בנושא "איך למצוא בעל אחרי גיל 35" ומטפלת בלקוחות באופן פרטי. היא משתתפת בתוכניות רדיו רבות וחיה בדנבר עם בעלה וילדיה. זהו ספרה הראשון.

בקרו באתר האינטרנט שלה: www.findahusbandafter35.com


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il