לחשוב בגדול להצליח בגדול

בעסקים ובחיים

דונלד ג' טראמפביל זנקר


תקציר על המחברים
שם בעברית לחשוב בגדול להצליח בגדול
דאנאקוד 99-1580
מספר עמודים 272
שם המתרגם אורית זרובבל
שם באנגלית Think Big and Kick Ass In Business and in Life
שם מחבר באנגלית Donald J. Trump • Bill Zanker

תקציר

שניים מהמוחות העסקיים המובילים בעולם מגלים לראשונה את הסודות: איך לחשוב בגדול ואיך לפעול בגדול כדי להגיע להצלחה מסחררת.

דונלד טראמפ הוא דוגמה ומופת לסיפור ההצלחה האמריקני: יזם שפיתח כמה מנכסי הנדל"ן היוקרתיים ביותר בעולם, וכוכב ומפיק תוכנית הטלוויזיה "המתמחה". הוא הגיע לשפל המדרגה אך התאושש, טיפס למעלה והפך לאחד האנשים העשירים בעולם.

ביל זנקר הקים את חברת הכנסים וההרצאות "דה לרנינג אנקס" בהשקעה של 5,000 דולר, והפך אותה לחברה המגלגלת חמישה מיליון דולר בשנה. לאחר שזנקר פגש את דונלד טראמפ הוא עצמו למד לחשוב בגדול, ובתוך 30 חודשים גדלו הכנסות החברה שלו ל-100 מיליון דולר בשנה, והיא ממשיכה לצמוח.

טראמפ וזנקר גם יחד הם דוגמה חיה לאופן שבו חשיבה בגדול והידיעה מתי לעמוד על שלך בתקיפות - ולא משנה מה אומרים מתנגדיך או מבקריך - עוזרות למקסם הישגים אישיים ומקצועיים.

בספר זה תלמדו:

  • איך לצבור תנופה ואיך "להתניע מחדש" אם התנופה אבדה.
  • איך ומתי לנקום, ולמה הנקמה מתוקה כל כך.
  • "אני אוהב אותך, חתמי כאן!" למה חוזים חשובים כל כך בעסקים ובחיים.
  • סיפורים אמיתיים של אנשים שיישמו את נוסחת החשיבה בגדול בחייהם.

האסטרטגיות המפורטות בספר נוסו ונבדקו על ידי אנשים שלמדו מדונלד טראמפ איך לחשוב בגדול - והצליחו בגדול. עכשיו לראשונה תוכלו גם אתם ללמוד את הסודות של טראמפ, ותצליחו לחשוב בגדול ולצאת גדולים!

"הניחו לגישת טראמפ לחלחל וללמד אתכם. סגלו לעצמכם את הגישה הנועזת של טראמפ - לצאת גדול - כך שתתאים לחייכם. השתמשו בגישת טראמפ כהשראה שתעזור לכם לפרוץ את הגבולות שהטלתם על עצמכם. בחיים יש תמיד שתי אפשרויות: לחשוב בקטן או לחשוב בגדול. כפי שאומר טראמפ: 'אם אתם כבר חושבים, מוטב שתחשבו בגדול. הבחירה היא שלכם. לא משנה מהן הנסיבות, אף אחד לא יכול למנוע מכם לחשוב בגדול.' אחרי שתטעמו את טעם החשיבה בגדול ואת גישת לצאת גדול, לא תרצו לחדול מהן לעולם, וגמול העושר יגיע אליכם. זהו סודו של דונלד, לחשוב בגדול ולצאת גדול. ישמו אותו וגם אתם תשגשגו בעסקים ובחיים."

- מתוך ההקדמה של ביל זנקר, מנכ"ל ומייסד "דה לרנינג אנקס"

על המחבר

דונלד ג' טראמפ - Donald J. Trump

דונלד ג'יי. טראמפ הנשיא הארבעים וחמישה של ארצות הברית, הוא ההגדרה בה' הידיעה של סיפור הצלחה אמריקני. הוא בוגר בית-הספר לפיננסים וורטון, ומֵיזמי הנדל"ן שלו ניצבים בכתובות היוקרתיות ביותר בארצות הברית ובעולם כולו, בקרוב גם ברמת-גן... טראמפ היה מועמד לפרס ה"אמי" על הפקה והנחיה של תוכנית הריאליטי הפופולרית "המתמחה", וכמחברם של יותר מ-15 רבי-מכר, אפשר להגדירו גם כענק תקשורת.

 ועידות העושר והנדל"ן שהוא עורך עם "דה לרנינג אנקס" עזרו ליותר ממיליון איש לחשוב בגדול. דונלד טראמפ הוא ענק תקשורת אמיתי, כוכב ומפיק התוכנית "המתמחה", מועמד לפרס אמי ומחברם של שבעה רבי מכר.


ביל זנקר - Bill Zanker

ביל זנקר הקים את חברת הכנסים וההרצאות "דה לרנינג אנקס" ב-1980 בהשקעה של 5,000 דולר. החברה הגיעה מדי שנה בשנתיים האחרונות לרשימת החברות בעלות הצמיחה המהירה ביותר שערך מגזין "אינק" עם הכנסות של יותר מ-100 מיליון דולר בשנה. הצמיחה של העסק הקטן שלו התרחשה הודות לשותפותו עם דונלד טראמפ ולמה שלמד ממנו על אסטרטגיות החשיבה בגדול שלו.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il