להוביל ולנצח

ג'ק וולץ'סוזי וולץ'


תקציר על המחברים
שם בעברית להוביל ולנצח
דאנאקוד 99-1285
מספר עמודים 310
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית Winning
שם מחבר באנגלית Jack Welch • Susy Welch

תקציר

ג'ק וולץ' יודע כיצד להצליח. בארבעים שנות עבודתו בג'נרל אלקטריק, התאגיד הגדול בעולם, הוביל ג'ק את החברה להצלחה בכל רחבי העולם, בשווקים רבים, ומול מתחרים קשים. סגנון הניהול הישיר שלו, הדוגל במצוינות, הפך לאות ולמופת לניהול עסקים, בזכות התמקדותו חסרת הפשרות באנשים, בעבודת צוות וברווחים.

מאז פרש וולץ' ב-2001 מתפקידו כיו"ר ומנכ"ל ג'נרל אלקטריק, ב-2001, הוא שוטט ברחבי העולם, הרצה לפני יותר מ-250 אלף איש והשיב על שאלותיהם במגוון רחב של נושאים. וולץ', ששאב השראה מצימאונם של מאזיניו לקבל הדרכה כנה וישירה, כתב ספר פילוסופי ומעשי כאחד, שנועד להיות התנ"ך של עולם העסקים בדורות הבאים. הספר מציג בבהירות את התשובות לשאלות הקשות ביותר שאנשים ניצבים בפניהן, הן בעבודה והן מחוץ לה.

וולץ' פונה אל אנשים בכל הרמות של הארגון, בחברות קטנות וגדולות, מעובדים מן השורה ועד מוסמכים במנהל עסקים, ממנהלי מיזמים ועד מנהלים בכירים. הוא רוצה לעזור לכל מי שלהוט להצליח.

וולץ' פותח את ספרו במבוא הנקרא "מתחת לכל זה", המתאר את הפילוסופיה העסקית שלו. חלקו העיקרי של הספר מחולק לשלושה שערים: השער הראשון בוחן את החברה מבפנים, מהנהלתה ועד בחירת מהלכים מצליחים העשויים לחולל שינוי. השער השני משקיף החוצה, אל המתחרים, והוא כולל פרקים על אסטרטגיה, מיזוגים ו"שש סיגמה". השער השלישי של הספר עוסק בניהול קריירה אישית - החל במציאת התפקיד המתאים ועד השגת איזון בחיי העבודה. הספר, הגדוש סיפורים אישיים וכתוב בסגנונו האופייני של וולץ', "בלי חוכמות", מציע תובנות מעמיקות, חשיבה מקורית ופתרונות לבעיות יסודיות שישַנו את צורת החשיבה שלכם על עבודה.

על המחבר

ג'ק וולץ' - Jack Welch

ג'ק וולץ' החל את הקריירה שלו בג'נרל אלקטריק בשנת 1960, וב-1981 נתמנה ליו"ר ולמנכ"ל השמיני של החברה. בתקופת כהונתו גדל שווי השוק של החברה ב-400 מיליארד דולר, והיא היתה לחברה בעלת הערך הגדול ביותר בעולם. וולץ' עומד מאז סיים תפקידו בג'נרל אלקטריק בשנת 2001 בראש חברת Welch LLC, שבמסגרתה הוא מייעץ לקבוצה קטנה של מנכ"לים המנהלים חברות מרשימת ה-500 של פורצ'ן, ומרצה בפני אנשי עסקים וסטודנטים בכל רחבי העולם. הוא מחברו של הספר ג'ק - הדברים החשובים באמת (בעברית בהוצאת "מטר"), שהיה רב-מכר מס' 1 בדירוג של הניו-יורק טיימס וגם בישראל.


סוזי וולץ' - Susy Welch

סוזי וולץ' היא עיתונאית, סופרת ומרצה רבת מוניטין. ערכה בעבר את הרווארד ביזנס ריוויו, למדה באוניברסיטת הרוורד ובבית-הספר למִנהל עסקים בהרוורד, וכתבה מאמרים רבים על מנהיגות, יצירתיות, שינוי והתנהגות ארגונית, וכן השתתפה בכתיבת ספרים אחדים שעסקו בניהול כללי. כיום בעלת טור העוסק בעבודה ובחיים בכתב העת או של אופרה וינפרי. 

כתבה עם בעלה ג'ק וולץ' את רב המכר העולמי להוביל ולנצח! (בעברית בהוצאת מטר), והטור המשותף שלהם מופיע במהדורה הכלל-ארצית של כתב העת ביזנסוויק. היא מנהלת במרכז למנהיגות נשים במכללת בבסון ואם לארבעה ילדים מתבגרים.

בקרו באתר האינטרנט של סוזי וולץ'


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il