להוביל ולנצח: התשובות

לשאלות הבוערות של עולם העסקים

ג'ק וולץ'סוזי וולץ'


תקציר על המחברים
שם בעברית להוביל ולנצח: התשובות
דאנאקוד 99-1499
מספר עמודים 172
שם המתרגם לאה סגמן
שם באנגלית Winning: The Answers
שם מחבר באנגלית Jack Welch • Susy Welch

תקציר

בספרם להוביל ולנצח!, שהיה רב-מכר בעולם וגם בישראל (בעברית בהוצאת "מטר"), יצרו ג'ק וסוזי וולץ' מסמך נדיר אשר מוצג לקוראים בכנות ובאופטימיות שהפכו לסימן ההיכר של ג'ק. הספר היכה גלים עד כדי כך שוורן באפט, המשקיע האגדי, אמר עליו כי "יותר לא נזדקק לשום ספר אחר על ניהול".

מאז הוצאתו לאור של להוביל ולנצח!, סטודנטים, עובדים מן השורה, אנשי מקצוע מנוסים, מנהלי מיזמים ומנהלים בכירים שלחו לבני הזוג וולץ' אלפי שאלות במגוון של נושאים - החל במנהיגות ותחרות גלובלית דרך בוסים קשים וכלה בדרכים ליצירת עבודת צוות.

ספר זה, להוביל ולנצח: התשובות לשאלות הבוערות של עולם העסקים, מתמודד עם השאלות הרלבנטיות ביותר שהוצגו לג'ק וסוזי וולץ', והמענה הישיר שהם נותנים לכל שאלה מרחיב את הדיון שבו החלו בלהוביל ולנצח! כל מי שרוצה לסייע לעצמו ולארגון שלו לצמוח ולשגשג, בוודאי יימצא את הדו-שיח הזה משכנע ומועיל מאוד.

"כשאתה מדבר עם ג'ק על ניהול, האנרגיה שלו וההתלהבות שלו ממלאות את החדר. חוויה דומה מקבלים בקריאת ספרו - אותן תכונות קופצות אליך מכל עמוד."

- וורן א. באפט, יו"ר, חברת Berkshire Hathaway

"מבט גלוי לב ומקיף על כיצד להצליח בעסקים - מתאים לכל אחד, מבוגר המכללה ועד למנכ"ל החברה."

- ביל גייטס, יו"ר, חברת Microsoft

"ג'ק וולץ' חוזר אלינו עם ספר מרחיק לכת על כל מה שעניינו עסקים."

- Fast Company

על המחבר

ג'ק וולץ' - Jack Welch

ג'ק וולץ' החל את הקריירה שלו בג'נרל אלקטריק בשנת 1960, וב-1981 נתמנה ליו"ר ולמנכ"ל השמיני של החברה. בתקופת כהונתו גדל שווי השוק של החברה ב-400 מיליארד דולר, והיא היתה לחברה בעלת הערך הגדול ביותר בעולם. וולץ' עומד מאז סיים תפקידו בג'נרל אלקטריק בשנת 2001 בראש חברת Welch LLC, שבמסגרתה הוא מייעץ לקבוצה קטנה של מנכ"לים המנהלים חברות מרשימת ה-500 של פורצ'ן, ומרצה בפני אנשי עסקים וסטודנטים בכל רחבי העולם. הוא מחברו של הספר ג'ק - הדברים החשובים באמת (בעברית בהוצאת "מטר"), שהיה רב-מכר מס' 1 בדירוג של הניו-יורק טיימס וגם בישראל.


סוזי וולץ' - Susy Welch

סוזי וולץ' היא עיתונאית, סופרת ומרצה רבת מוניטין. ערכה בעבר את הרווארד ביזנס ריוויו, למדה באוניברסיטת הרוורד ובבית-הספר למִנהל עסקים בהרוורד, וכתבה מאמרים רבים על מנהיגות, יצירתיות, שינוי והתנהגות ארגונית, וכן השתתפה בכתיבת ספרים אחדים שעסקו בניהול כללי. כיום בעלת טור העוסק בעבודה ובחיים בכתב העת או של אופרה וינפרי. 

כתבה עם בעלה ג'ק וולץ' את רב המכר העולמי להוביל ולנצח! (בעברית בהוצאת מטר), והטור המשותף שלהם מופיע במהדורה הכלל-ארצית של כתב העת ביזנסוויק. היא מנהלת במרכז למנהיגות נשים במכללת בבסון ואם לארבעה ילדים מתבגרים.

בקרו באתר האינטרנט של סוזי וולץ'


סוזי וג'ק וולץ' כותבים ביחד את הטור "The Welch Way" עבור כתב העת Businessweek, והטור מופיע גם ביותר משלושים עיתונים חשובים ברחבי העולם, ביניהם גם "גלובס" הישראלי.

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il