כעבור 20 שנה

מחבר רבי המכר חטופה ואל תאמינו

צ'רלי דונלי


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית כעבור 20 שנה
דאנאקוד 99-2558
מספר עמודים 423
תאריך הוצאה יוני 2024
ז'אנר מתח
שם באנגלית Twenty years later
שם מחבר באנגלית Charlie Donlea

תקציר

ויקטוריה פורד, שמואשמת ברצח אכזרי, ביצעה שיחה אחרונה ומצמררת לאחותה מהמגדל הצפוני בבוקר פיגועי 11 בספטמבר. לפני עשרים שנה איש לא הקשיב לה. היום, אתם תקשיבו לה.

אייברי מייסון, מגישת התוכנית "אירועים אמריקאיים", יודעת אילו נושאים מעניינים את קהל הצופים. כתבת התחקיר החדשה שלה – תעלומת רצח שבה מעורבים סקס פרוע, טרגדיה ובגידה – עומדת להיות פצצת רייטינג. בזכות טכנולוגיית די־אן־איי חדשה הצליחו עובדי משרד הפתולוג הראשי בניו יורק לזהות בהצלחה, כעבור שנים רבות, קורבן מפיגועי 11 בספטמבר. אבל הקורבן, ויקטוריה פורד, הואשמה בעצמה ברצח מאהבה הנשוי. באותה שיחת טלפון אחרונה לאחותה, ויקטוריה מתחננת אליה שתוכיח את חפותה.

אמה קיינד חיכתה עשרים שנה כדי לאפשר לאחותה, ויקטוריה, לנוח בשלום על משכבה. אבל סגירת המעגל לא תושלם עד שתצליח לנקות את שמה. לבדה היא לא הצליחה עד כה במשימה, אבל היא משוכנעת שהקשרים והפרסום של אייברי יעזרו לה. אייברי, שמקווה לקבל חוזה רווחי יותר מרשת הטלוויזיה, מתחילה לחקור את הפרשה בהתלהבות רבה. מסתבר שוויקטוריה ניהלה רומן עם סופר מצליח שנמצא תלוי ממרפסת אחוזתו בהרי הקטסקיל. הדי־אן־איי שלה נמצא על החבל, בחדר השינה ובכל רחבי זירת הפשע, וחייה האישיים והסבוכים החלו להיחשף. במקביל, אייברי מגלה שיש אנשים שמעוניינים בעברה הסודי שאותו הסתירה ממנהלי רשת הטלוויזיה ומקהל הצופים שלה. סוד שחשבה שיהיה קבור לנצח.

צ'רלי דונלי נולד בשיקגו, ומתגורר בה עד היום עם אשתו ושני ילדיו. ספריו הקודמים אל תאמינו וחטופה ראו אור בעברית בהוצאת מטר. חטופה נכנס לרשימת רבי המכר של USA Today ותורגם למעל ־20 שפות.

"מותחן עוצר נשימה ומלא בתפניות מתוחכמות בעלילה."

– Publisher's Weekly

 

"מותחן מרתק. הפתעות אורבות מעבר לכל פינה."

– Kirkus Review

 

על המחבר

צ'רלי דונלי - Charlie Donlea

צ'רלי דונלי נולד בשיקגו, ומתגורר בה עד היום עם אשתו ושני ילדיו. המותחן "חטופה" שראה אור בהוצאת מטר היה לרב מכר ב-Usa Today ותורגם ללמעלה מ-20 שפות.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il