כך תהיה עשיר - סדרת אבא עשיר אבא עני

להפוך חוב רע לחוב טוב ולהתעשר

רוברט ט' קיוסאקישרון ל' לכטר


תקציר על המחברים
שם בעברית כך תהיה עשיר - סדרת אבא עשיר אבא עני
דאנאקוד 99-1238
מספר עמודים 104
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית Rich Dad's Guide To Becoming Rich Without Cutting up Your Credit Cards
שם מחבר באנגלית Robert T. Kiyosaki • Sharon L. Lechter

תקציר

מדוע קריעת כרטיס האשראי שלכם לגזרים לא תעשיר אתכם?

איש טלוויזיה פופולרי אחד נוהג לומר: "קחו את כרטיסי האשראי שלכם והשליכו אותם לפח". יכול להיות שזו עצה נבונה בשביל אנשים שאינם מסוגלים לגלות אחריות מבחינה פיננסית, אבל עצה זו לא מתאימה למי שרוצה להתעשר או להגיע לעצמאות פיננסית. במילים אחרות, השלכת כרטיסי האשראי לפח לא תעשיר אתכם.

מה שיעשיר אתכם הוא השכלה פיננסית... ולרוע המזל זהו סוג של השכלה שאיננו מקבלים בבית-הספר. מי שקיבל השכלה פיננסית טובה יודע שישנם שני סוגים של חובות: חובות טובים וחובות רעים. מי שקיבל השכלה פיננסית טובה יודע כיצד לנצל חובות טובים כדי להתעשר במהירות... הרבה יותר מאדם שאין לו שום חובות ושמסתפק בחסכונות כספיים .

רוברט ט' קיוסאקי, משקיע, יזם, מורה,
מחבר הספר אבא עשיר, אבא עני®
וסדרת ספרי "אבא עשיר"

המדריך להתעשרות של האב העשיר

  • האם אתם כורעים תחת נטל תשלום החשבונות שלכם?
  • האם הביטחון במקום העבודה התפוגג?
  • האם הביטחון הפיננסי שלכם מאוים?
  • האם התשובה היא משרה המכניסה משכורת גבוהה?
  • האם הכסף שלכם עובד בשבילכם?
  • האם יש לכם חובות טובים או חובות רעים?

כולנו צריכים השכלה פיננסית נוספת. אנחנו צריכים לדעת כיצד לגרום לכך שהכסף שלנו יעבוד קשה בשבילנו כדי שלא ניאלץ לבזבז את כל חיינו על עבודה בשביל כסף. לכן אנחנו צריכים השכלה פיננסית מתוחכמת יותר... ולא עצות פיננסיות פשטניות וילדותיות להחריד כמו למשל להשליך לפח את כרטיסי האשראי שלנו או לחסוך יותר כסף. אם אתם מוכנים להרחיב את השכלתכם הפיננסית כדי ליהנות מכרטיסי האשראי שלכם - הספר הזה מיועד לכם.

עוד בסדרת אבא עשיר:

 10 כללי הברזל של "אבא עשיר"
 IQ פיננסי
 אבא עשיר אבא עני
 אבא עשיר לבני הנוער
 אח עשיר, אחות עשירה
 בית ספר לעסקים
 האלף בית של בניית נבחרת עסקית מנצחת
 המדריך להשקעות של אבא עשיר אבא עני
 כך תהיי אישה עשירה
 כלבי מכירות
 לפרוש צעיר לפרוש עשיר
 מי לקח את הכסף שלי
 סיפורי הצלחה
 רביעי תזרים המזומנים
 שיווק רשתי רב-שכבתי

על המחבר

רוברט ט' קיוסאקי - Robert T. Kiyosaki

רוברט קיוסאקי, שנולד וגדל בהוואי, הוא דור רביעי לאמריקנים ממוצא יפני. לאחר שסיים את האקדמיה לימאים של צי הסוחר בניו יורק הצטרף רוברט לחיל הנחתים ושירת בווייטנאם כקצין וכטייס מסוק תקיפה בנושאת מטוסים.

לאחר המלחמה החל רוברט לעבוד במכירות בחברת זירוקס ובשנת 1977 יסד חברה משלו שייצרה בפעם הראשונה את ארנקי הניילון בעלי סגירת הוולקרו, אשר מיועדים לגולשים, והחדירה אותם לשוק. הוא יסד חברה בינלאומית לחינוך בשנת 1985 והקנה לעשרות אלפי תלמידים בכל העולם ידע על עסקים והשקעות.

בשנת 1994 מכר רוברט את העסק והודות להשקעותיו היה באפשרותו לצאת לגמלאות בגיל ארבעים ושבע. בתקופה הקצרה של היותו בגמלאות הוא כתב את סדרת רבי-המכר הבינלאומית אבא עשיר, אבא עני (בעברית בהוצאת מטר) ובשנת 2006 כתב יחד עם דונלד טראמפ את הספר רוצים שתהיו עשירים (בעברית בהוצאת מטר).

הספר "אבא עשיר, אבא עני", מככב ללא הפסקה ברשימת רבי-המכר של ניו יורק טיימס. הספר תורגם ל-46 שפות ונמכר ב-97 מדינות, וסדרת ספרי "אבא עשיר" מכרה יותר מ-26 מיליון עותקים ברחבי העולם וזכתה להצלחה מסחררת גם בישראל.

כיזם, מחנך ומשקיע מפרסם קיוסאקי טור חודשי ביאהו פייננס, הנושא את הכותרת מדוע העשירים נעשים עשירים יותר, וכן טור חודשי בשם תשואות עשירות בכתב העת אנטרפרנור.


שרון ל' לכטר - Sharon L. Lechter

שרון ל' לכטר היא אשת עסקים וחברת הוועדה המייעצת לנשיא ארצות הברית בתחום האוריינות הפיננסית, מחברת משותפת של רב המכר הבינלאומי "אבא עשיר אבא עני" ועוד 14 ספרים בסדרה, העוסקת בנושא השגת חופש כלכלי על-ידי הפרט. ממנה נמכרו יותר מ-27 מיליון ספרים ביותר מ-100 ארצות. כמייסדת וכמנכ"לית הארגון לחינוך פיננסי לכטר מפתחת, בשיתוף עם קרן נפוליאון היל, חומרי לימוד להוראת עקרונותיו של היל למשפחות, לנשים ולצעירים. היא דירקטורית במועצות המנהלים הארציות של כמה חברות ומרצה במסגרות בינלאומיות על חשיבות האוריינות הפיננסית. נוסף על היותה תורמת נלהבת לצורכי צדקה, היא גם פעילה נמרצת למען חינוך טוב יותר לילדים.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il