כולנו יחד!

סיפור על עבודת צוות נכונה עם אנשים

דיק ליילס


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית כולנו יחד!
דאנאקוד 99-1052
מספר עמודים 86
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית Winning Ways. 4 Secrets for Getting Results by Working Well With People
שם מחבר באנגלית Dick Lyles

תקציר

עבודה נכונה עם אנשים היא האתגר הגדול ביותר הניצב בפני המנהלים של ימינו. המיומנות הבין האישית היא בעלת חשיבות עליונה לכל מי שפעיל בעולם העסקים, בין שהוא בחדר הדואר ובין שהוא בחדר הישיבות של מועצת המנהלים, בדלפק השירות ללקוחות או בהנהלה הראשית של החברה.

דיק ליילס כתב סיפור בסגנון המזכיר את ספריו של ספנסר ג'ונסון (רבי המכר "כן או לא" ו"מי הזיז את הגבינה שלי") שהלקחים שלו יסייעו לטפח מערכות יחסים בעבודה לתועלת הדדית, למירוב מאמצי הצוות ולהשגת רווחים גדולים יותר.

אלברט היה יכול להיות כוכב עולה בחברה שלו. הוא פיקח, צעיר ושאפתן. הוא היה צריך להיות על המסלול המהיר לעמדה בכירה בענף שלו, אבל משהו ניצב על דרכו. משהו חשוב מאוד.

אלברט אינו עובד טוב כחלק מצוות.

הממונה עליו יודעת להעריך את מלוא הפוטנציאל שלו ועל כן היא שולחת אותו למקום בלתי צפוי - למגרש הפוטבול - כדי ללמוד את המיומנויות החסרות לו. המאמן רב המוניטין יודע מה הם הסודות להצלחה בצוות.

אלברט לומד את הסודות בעזרת המאמן, ולבסוף מגלה שכל ההיבטים של חייו השתנו - בבית ובעבודה. הוא מגלה בתוכו משאבים המסייעים לו ליהנות יותר מעבודתו, וליהנות מחבריו לעבודה כפי שלא העלה מעולם על דעתו.

גם אתם יכולים ללמוד את סודות ההצלחה בצוות ולהיות מצליחים כבר היום!

על המחבר

דיק ליילס - Dick Lyles

ד"ר דיק ליילס הוא נשיא חברת קן בלנשרד ומנהל התפעול הראשי שלהן. הוא מרצה ויועץ לניהול לקהל לקוחות בינלאומי זה יותר מעשרים שנה. עם הלקוחות שלנו נמנות חברות רבות הכלולות ברשימת ה- 500 של פורצ'ן, וביניהן אקסון ו- Hughes Aircraft, וכן מוסדות ממשלתיים בכל הדרגים, בכל רחבי העולם.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il