טראמפ, האמנות שלי: איך לעשות עסקים

אמנות המשא ומתן ועיקרי משנתו העסקית של נשיא ארצות הברית

דונלד ג' טראמפ


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית טראמפ, האמנות שלי: איך לעשות עסקים
דאנאקוד 99-0240
מספר עמודים 192
שם המתרגם דוד פרידלנדר
תאריך הוצאה שנת 1988
שם הספר במקור The Art of the Deal
שם מחבר באנגלית Donald J. Trump

תקציר

"אני אוהב לחשוב בגדול. תמיד עשיתי זאת.
בשבילי, זה פשוט מאוד: אם צריך לחשוב
בכל מקרה, כבר עדיף לחשוב בגדול".

"כזה אני. אני נילחם כאשר אני
מרגיש שדופקים אותי, אפילו
כאשר זה יקר, קשה ומאד מסוכן"
  דונלד ג'יי טראמפ

זהו טראמפ בפעולה - הדרך שבה הוא מנהל את עסקיו והדרך שבה הוא חי את חייו - כשהוא פוגש את האנשים שהוא צריך לפגוש, משוחח עם בני משפחה וחברים, מתנגש עם אויבים, ומאתגר חשיבה קונבנציונלית, בעודו משנה את קו הרקיע של העיר ניו יורק.

אבל אפילו האדם העצמאי ביותר משחק לפי כללים, וטראמפ גיבש אחד-עשר קווים מנחים להצלחה שעמדו במבחן הזמן.

בספר מרתק זה מבודד טראמפ את המרכיבים המשותפים מהעסקאות הכי גדולות שלו; הוא מנפץ מיתוסים; הוא נוקב בשמות, מגלה פרטים על עלויות העסקאות וחושף באופן מלא את אמנות סגירת העסקאות.

ולכל אורך הדרך, טראמפ מדבר - מדבר באמת - על הדרך שבה הוא עושה את זה. האמנות שלי: איך לעשות עסקים הוא מבט ישיר לתוך מוחו של יזם מבריק ותהליך לימודי חסר תקדים לגבי אמנות סגירת העסקאות.

קריאת חובה עבור כל מי שרוצה לעשות כסף, להצליח, אך בעיקר להכיר טוב יותר את האיש שהפך להיות הנשיא הארבעים וחמישה של ארצות הברית.

דונלד ג'יי. טראמפ הנשיא הארבעים וחמישה של ארצות הברית, הוא ההגדרה בה' הידיעה של סיפור הצלחה אמריקני. היזם שקבע באופן מתמשך סטנדרטים חדשים להצלחה, תוך שהוא מרחיב עסקיו בנדל"ן, ספורט ובידור.

הוא בוגר בית-ספר וורטון למינהל עסקים. טראמפ הוא מחברם של יותר מ-15 ספרים רבי-מכר, וספרו הראשון, האמנות שלי: איך לעשות עסקים, נחשב לקלאסיקה בעולם העסקים ולאחד מספרי העסקים המצליחים ביותר בכל הזמנים.

על המחבר

דונלד ג' טראמפ - Donald J. Trump

דונלד ג'יי. טראמפ הנשיא הארבעים וחמישה של ארצות הברית, הוא ההגדרה בה' הידיעה של סיפור הצלחה אמריקני. הוא בוגר בית-הספר לפיננסים וורטון, ומֵיזמי הנדל"ן שלו ניצבים בכתובות היוקרתיות ביותר בארצות הברית ובעולם כולו, בקרוב גם ברמת-גן... טראמפ היה מועמד לפרס ה"אמי" על הפקה והנחיה של תוכנית הריאליטי הפופולרית "המתמחה", וכמחברם של יותר מ-15 רבי-מכר, אפשר להגדירו גם כענק תקשורת.

 ועידות העושר והנדל"ן שהוא עורך עם "דה לרנינג אנקס" עזרו ליותר ממיליון איש לחשוב בגדול. דונלד טראמפ הוא ענק תקשורת אמיתי, כוכב ומפיק התוכנית "המתמחה", מועמד לפרס אמי ומחברם של שבעה רבי מכר.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il