התשובה

להקים כל עסק שתרצו, להגיע לחירות כלכלית ולחיות חיים יוצאים מן הכלל

ג'ון אסאראףמאריי סמית


תקציר על המחברים
שם בעברית התשובה
דאנאקוד 99-6002
מספר עמודים 336
שם המתרגם דליה צחור
שם באנגלית The Answer: Grow Any Business Achieve Financial Freedom, and Live an Extraordinary Life
שם מחבר באנגלית John Assaraf • Murray Smith

תקציר

בהתחלה היה הסוד, שאחד ממוריו המרכזיים היה ג'ון אסאראף. עכשיו מצטרף לאסאראף חברו ושותפו מאריי סמית, ויחד הם מביאים את התשובה, הספר שיסייע לכם לסלול את דרככם אל ההצלחה.

בספרם התשובה מציגים אסאראף וסמית דרכים שיסייעו לכם לרתום את הכוחות הבלתי מוגבלים של מוחכם כדי להשיג כל מה שאתם מבקשים להשיג, ומציעים צעדים מעשיים להפוך את העסק שלכם לעסק שתמיד חלמתם עליו.

בספר התשובה - המבוסס על מאות ראיונות עם מדענים ומנהיגים עסקיים, ועל ניסיונם של המחברים בעבודה עם אלפי לקוחות ומפגשיהם האמיתיים עם הכישלונות וההצלחות של עולם העסקים - תלמדו כיצד:

+ להשתמש בחוקים האוניברסליים של החיים כדי להצליח בעסקים
+ לחבר מסר שיווקי קולע המתבסס על ערכו המיוחד של העסק שלכם
+ להבין מה לתורת הקוונטים ולעסקים
+ לפתח חשיבה של מולטי־מיליונרים
+ להשתמש בהצלחתכם העסקית כדי ליצור חיים מדהימים
+ להבין את הדרך שבה עקרונות הסיבה והתוצאה פועלים בעסקים
+ לעצב את חייכם כך שתהיו הסיבה ולא רק התוצאה

לתשובה יש תכלית אחת: לעזור לכם לענות על שאלת השאלות. ולא סתם לענות עליה, אלא לענות עליה בוודאות כה ברורה, עד שחייכם לא יחזרו להיות כשהיו. עד שעסק החלומות שלכם יהיה לא רק אפשרי, אלא בלתי ניתן לעצירה.

כיצד אני יכול להשיג שפע בלתי מוגבל?
את התשובה תמצאו בין דפים אלה.

עִצמוּ את עיניכם וחשבו על המתנות הנפלאות ביותר שתוכלו לקבל עם הגעתכם לרמות הצלחה יוצאות מן הכלל: סגנון חיים מדהים, בית החלומות שלכם, חירות כלכלית, נתינה ברוחב לב או עשייה למען הזולת.

יהיה חלומכם אשר יהיה, דמיינו את עצמכם מתענגים עליו. הודו לטייס של מטוסכם הפרטי, שהמתין מעט עד שמשפחתכם הצטרפה אליכם ליציאה לחופשה אקזוטית; לטפו את הארונות המעולים במטבח החדש, המרווח והמואר שלכם; התענגו על הידיעה שתמיד יהיה לכם מספיק כסף לשלם את החשבונות, ויהיו גבוהים ככל שיהיו; הגיבו באדיבות ובחן על התודות של ארגון הסיוע הבינלאומי, שזה עתה קיבל מכם תרומה שממדיה יוצאי דופן.

מממ... זה החלום. ויש גם מציאות. פקחו שוב את עיניכם. איך באמת נראים חיי היומיום שלכם? אם אתם רואים דאגה, מתח או אי־ודאות, או אם התמונה פשוט אינה תואמת את החיים שאתם רוצים - הספר הזה נועד לכם.

על המחבר

ג'ון אסאראף - John Assaraf

ג'ון אסאראף הוא מרצה ויועץ בינלאומי לעסקים, המתמחה באימון לחירות כלכלית. הוא מחבר רב־המכר התשובה ואחד ממורי הסוד. אסאראף נולד בישראל וגדל בשכונת עוני בקנדה. בשני העשורים האחרונים הקים ארבע חברות מצליחות בתחום הנדל"ן, תוכנות אינטרנט והתפתחות אישית.

כיום הוא מנהל־שותף ב־ OneCouch , חברה לצמיחה עסקית שעוסקת בדרכים להגדלת ההכנסות של בתי עסק קטנים. הופיע בתוכניות האירוח של לארי קינג ואלן דג'נרס ובעשרות ערוצי תקשורת בכל העולם.

להשיג הכול נכלל ברשימת רבי־המכר של "ניו יורק טיימס".

בקרו באתר האינטרנט של ג'ון אסאראף .


מאריי סמית - Murray Smith

מאריי סמית הוא יזם ויועץ בינלאומי לעסקים. סמית הוגדר בצעירותו כלקוי למידה ולמד בבית ספר שנועד להכין אותו לחיים של פועל תעשייה. מאז הוא הקים או הבריא שלוש־עשרה חברות, וסייע לאלפי בני אדם לפתח את עסקיהם. בשנת 2005 הוא הקים עם ג'ון אסאראף את ח ברת OneCoach , המעניקה סיוע, אימון ושירותי ייעוץ לעסקים קטנים. סמית גר בטורונטו, קנדה.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il