הצוות המנצח

הנוסחה הבדוקה להצלחה

פט ריילי


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית הצוות המנצח
דאנאקוד 99-3030105
מספר עמודים 236
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית The Winner Within
שם מחבר באנגלית Pat Riley

תקציר

ספר זה אינו על כדורסל, אף כי מחברו, פט ריילי, הוא ממאמני הכדורסל המקצועני המצליחים ביותר. זהו ספר על מוטיבציה קבוצתית המבוססת על הרצאות שנשא ריילי במאות חברות, ואשר זיכו אותו בתואר "גדול המרצים באמריקה בנושאי מוטיבציה".

"הצוות המנצח" הוא הנוסחה שלו להצלחה. זהו ספר על ניצחונות, על מנהיגות, על שליטה, על שינוי ועל התפתחות אישית, המבוססת על הבנת הדינמיקה המשתנה בקבוצה והשליטה בה - של כל קבוצה, בין שזו חברה קטנה או תאגיד ענק, משפחה, עיר, או קבוצת ספורטאים.

כיצד תגבש לעצמה קבוצה נאבקת אמנה שעל פיה תפעל בצוותא, במקום כל אדם לנפשו? כיצד נאבקת קבוצה מצליחה בשאננות? כיצד מתגברת קבוצה כלשהי על אסונות פתאומיים?

בהסתמכו על גדולי המורים ועל ניסיונו הוא בתחום הספורט ומחוץ לו, תוך הבאת עשרות דוגמאות ופרשות מעולם העסקים והחברה, מלמד אותנו ריילי כיצד:

  • לנוע במעגלי השינויים המתחוללים בקבוצה
  • למצוא איזון בין "כוכבים" לשחקנים מן השורה
  • לצקת יסודות איתנים
  • להבקיע מחסומים שאדם מקים סביבו
  • לחולל שינוי תוך שמירה על רציפות
  • לטפח שיתוף-פעולה תוך כדי תחרות

"כל המגעים והניסיונות שלי הוכיחו לי פעם אחר פעם, כי הקצב הפנימי המורכב של עבודת צוות - זרימת השאפתנות, הכוח, שיתוף הפעולה והרגשות - הם המפתח להתגשמותם של חלומות", אומר ריילי; ובספר "הצוות המנצח" הוא מציג בפני הקורא את הכלים, את תכנית הפעולה המאפשרים לשלוט בריתמוס זה. זהו ספר בעל עוצמה ומשמעות אוניברסליים. ספר חובה לכל מנהל וראש צוות.

על המחבר

פט ריילי - Pat Riley

פט ריילי, היה מאמנה של לוס אנג'לס לייקרס, "קבוצת העשור" של שנות השמונים, והוביל אותה לארבע אליפויות בתוך 9 שנים; מאז 1991 הוא מאמן את הניו-יורק ניקס, ומזניק אותם לגבהים חדשים. אחוז הניצחונות של פט ריילי בעונה רגילה גבוה יותר מזה של כל מאמן אחר בהיסטוריה של ה- NBA. הוא מרצה פופולרי בחברות גדולות, באגודות ובמכללות בכל רחבי ארצות-הברית ובחוץ לארץ.

ייעוץ מקצועי והקדמה לקורא הישראלי מאת אריה מליניאק, פרשן כדורסל ולשעבר מאמן נבחרת ישראל.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il