המנהל - מבוס למאמן

מבוסס על המחקר העולמי הגדול ביותר של גאלופ על עתיד עולם העבודה

ג'ים קליפטוןג'ים הרטר


תקציר על המחברים
שם בעברית המנהל - מבוס למאמן
דאנאקוד 99-2362
מספר עמודים 312
תאריך הוצאה 2021
שם באנגלית it's the manager
שם מחבר באנגלית Jim Clifton • Jim Harter

תקציר

ג'ים קליפטון מחבר רב המכר עכשיו, גלה את חוזקותיך וג'ים הרטר

גאלופ מצאה שאיכות המנהלים ומנהלי הצוותים הם הגורם המרכזי להצלחתו של הארגון שלכם בטווח הארוך

מקום העבודה משתנה מהר יותר מאיפעם והדבר נכון גם לגבי הבעיות שעמן מתמודדים מנהלים בארגון. האתגרים היומיומיים שלהם כוללים הנהגת ושימור עובדים מדורות שונים עם צרכים שונים, צוותים שעובדים בסביבות עבודה במבנים לא היררכיים, בינה מלאכותית, ועבודה מרחוק.

לצד זאת, שיטות הניהול המקובלות תקועות באותו המקום כבר למעלה משלושים שנה. כוח העבודה החדש, במיוחד דור העובדים הצעיר, רוצה למצוא בעבודתו מטרות חשובות ומשמעות עמוקה. הם אינם רוצים בוסים מהסגנון הישן שרק מחלקים הוראות. הם רוצים מאמנים שיעוררו בהם השראה, שיתקשרו איתם לעתים תכופות ושיפתחו את החוזקות שלהם.

מיהו האדם החשוב ביותר בארגון להובלת שינויים אלה? עשרות שנות מחקר בארגונים בכל העולם קובעות שאלה הם המנהל ומנהלי הצוותים. הצלחתו של הארגון, או כישלונו, תלויים במנהלים שהוא מעסיק. אחד האתגרים הגדולים ביותר כיום הוא שמנהלים חייבים להפוך מבוסים למאמנים. אם יהיו לכם מנהלים מעולים, שיֵדעו לממש את מלוא הפוטנציאל של כל אדם בצוות, אתם צפויים לראות צמיחה אורגנית ברווחים. מנהלים מעולים יודעים את הדרך לתת לכל אחד מהעובדים את מה שהעובדים רוצים כיום: עבודה טובה וחיים טובים. זהו עתיד עולם העבודה.

 

הספר, המנהל, ייתן לכם ולמנהלים שלכם גישה ל-52 התגליות החשובות ביותר של גאלופ המבוססות על עשרות שנות מחקר של מדעני ניהול, תגליות שיעזרו לכם להפוך כל מנהל בארגון מבוס למאמן.

על המחבר

ג'ים קליפטון - Jim Clifton

ג'ים קליפטון הוא מנכ"ל ויו"ר חברת גאלופ העולמית ומחבר רבי המכרBorn to Build,  ו-The Coming Jobs War, ומחבר שותף של רב המכר עכשיו, גלה את חוזקותיך (בעברית בהוצאת מטר). "המשאל העולמי של גאלופ" בפיתוחו, עוצב בכדי לתת מענה לשבעה מיליארד וחצי תושבי העולם בנושאים גלובאליים מרכזיים. תחת הנהגתו, גאלופ התרחבה והפכה לחברה בינלאומית בעלת 40 משרדים ב-30 מדינות. קליפטון הוא פרופ' אורח באוניברסיטת צפון קרוליינה.


ג'ים הרטר - Jim Harter

ד"ר ג'ים הרטר הוא המדען הראשי של גאלופ והוביל למעלה מ-1,000 מחקרים על האפקטיביות של מקום העבודה. הוא מחבר רבי המכר

12: The Elements of Great Managing,

Wellbeing: The Five Essential Elements.

כמו כן פרסם מאמרים רבים במגוון כתבי עת עסקיים ואקדמיים.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il