המדריך לשיווק ומכירה של שירותים ומוצרים פיננסיים

טקטיקות וטכניקות המניבות תוצאות

ד"ר אוולין ארליךדיוק פאנלי


תקציר על המחברים
שם בעברית המדריך לשיווק ומכירה של שירותים ומוצרים פיננסיים
דאנאקוד 99-1325
מספר עמודים 272
שם המתרגם אסתי וכטל
שם באנגלית The Financial Services Marketing Handbook. Tactics and Techniques That Produce Results
שם מחבר באנגלית Evelyn Ehrlich • Duke Fanelli

תקציר

כיצד לאתר ולזכות בלקוחות רווחיים וכיצד לשמר אותם.

מקרי מבחן המדגימים שיטות עבודה שמתאימות
גם ללקוחות פרטיים וגם לחברות וארגונים.

הספר מיועד לכל מי שעוסק בשיווק, מכירות, יחסי ציבור, ניהול קשרי לקוחות, או כל מקצוע אחר בשוק הפיננסי - בנקים, חברות אשראי, קרנות נאמנות, קרנות פנסיה, סוכנויות וחברות ביטוח, רואי חשבון, יועצים כלכליים ועוד.

/מכיל עשרות טבלאות, איורים, תרשימים ודוגמאות

מכיל נספח מיוחד: יישום עקרונות השיווק על מכירה בשטח".

שוק השירותים הפיננסיים פועל תחת לחץ מתמיד לשפר רווחיות, למשוך ולשמר משקיעים ולבסס מוניטין. ספר זה מעניק לאנשי שיווק ומכירות בתחום השירותים הפיננסיים את כל המידע הדרוש להם כדי שיוכלו להפיק את המקסימום מכל שקל המושקע בשיווק.

כל מי שקשור בכל צורה שהיא לשוק הפיננסים יפיק תועלת רבה מהספר - החל ממנהלים בכירים ומפתחי המוצר, עד היועצים הפיננסיים העצמאיים ואנשי המכירות בשטח.

בספר מנותחות לעומק יוזמות מוצלחות שהגו מובילים בתחום כמריל לינץ', פידליטי, בנק אוף אמריקה ואחרים, וכמו כן מנתח הספר ומאיר יוזמות ורעיונות שלא עמדו במבחן המציאות. מקרי המבחן הללו משמשים לבחינה מחדש של יסודות מרכזיים באסטרטגיות שיווק - פילוח, מיצוב, מיתוג, ניתוח תלוי-מצב ותכנון טקטי - אשר משמשים אותנו לבניית תכנית עסקית.

הספר סוקר בהרחבה כל אחד מ"כלי העבודה" העומדים לרשות המשווק, וביניהם: פרסום, יחסי ציבור, מכירה אישית, מתן חסויות, שיווק באמצעות האינטרנט, תערוכות מקצועיות ושימור לקוחות. "המדריך לשיווק ומכירה של שירותים ומוצרים פיננסיים" מעניק למשווקים ולאנשי מכירות מקצועיים את הכלים להצליח ולשגשג, בין אם הם יזמים עצמאיים או עובדים בבנקים מסחריים, בבנקים להשקעות, בחברות אשראי, סוכנויות וחברות ביטוח, קרנות נאמנות, קרנות גידור, או כל מוסד פיננסי אחר.

על המחבר

ד"ר אוולין ארליך - Evelyn Ehrlich

ד"ר אוולין ארליך היא נשיאת EC Communications, חברה לייעוץ שיווקי המתמחה בשירותים פיננסיים מאז 1982. בין לקוחותיה נמנים: דויטשה בנק, יו.בי.אס., ג'יי. פי מורגן צ'ייס, מריל לינץ' ומוסדות פיננסיים רבים אחרים. לד"ר ארליך תואר שלישי מאוניברסיטת ניו-יורק, שבה היא גם מלמדת שיווק שירותים פיננסיים.


דיוק פאנלי - Duke Fanelli

דיוק פאנלי בעל ניסיון של יותר מ-25 שנים בשיווק ובשירותים פיננסיים. הוא סגן נשיא לפיתוח שווקים מקומיים ב-AXA Financial בניו-יורק, קבוצה מובילה המעניקה מגוון שירותי ניהול וייעוץ פיננסי. לפני כן ניהל במשך 15 שנה בג'יי. פי מורגן צ'ייס את התמיכה השיווקית במחלקת ההפצה הקמעונאית של הבנק.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il