המאמן

עקרונות המנהיגות של ביל קמפבל, המאמן האגדי של מנהיגי עמק הסיליקון

אריק שמידטג'ונתן רוזנברגאלן איגל


תקציר על המחברים
שם בעברית המאמן
דאנאקוד 99-2326
מספר עמודים 176
שם המתרגם עפר קובר
תאריך הוצאה מאי 2021
שם באנגלית The Trillion Dollar Coach
שם מחבר באנגלית Eric Schmidt • Jonathan Rosenberg • Alan Eagle

תקציר

מס' 1 ברשימת רבי המכר של הוול סטריט ג'ורנל

ביל קמפבל היה שותף לבניית כמה מהחברות הגדולות והמצליחות בעמק הסיליקון, ביניהן גוגל, אפל ואינטואיט – וליצירת שווי שוק של יותר מטריליון דולר. קמפבל התחיל את דרכו כמאמן פוטבול, ובהמשך שימש כמאמן, ליווה והדריך יזמים בעלי חזון כמו סטיב ג'ובס, לארי פייג' ואריק שמידט, ועשרות מנהיגי עסקים.

אנשי גוגל, אריק שמידט, ג'ונתן רוזנברג ואלן איגל ראו במו עיניהם איך ביל נהג לפתח יחסי אמון, טיפח צמיחה אישית, נסך באנשים אומץ לב והדגיש מצוינות תפעולית. הוא זיהה במהירות את המתחים המתעוררים באופן בלתי נמנע בסביבות דינמיות, ועזר לפוגג אותם במיומנות. כמחווה של כבוד למאמן שליווה אותם ונפטר בשנת 2016, וכדי ללמד את הדורות הבאים ולנסוך בהם השראה, הם העלו על הכתב את עיקרי חוכמתו במדריך החשוב שלפניכם.

המאמן מבוסס על ראיונות עם למעלה משמונים אנשים שהכירו את ביל קמפבל ואהבו אותו. הוא מסביר את העקרונות שלו וממחיש אותם בעזרת סיפורים מההיסטוריה של חברות מובילות ומניסיונם של האנשים שעבדו וששיחקו עם ביל. התוצאה היא מורה דרך למנהיגים, למנהלים ולאנשי עסקים, אשר יעזור להם לבנות צוותים, ארגונים וחברות עם ביצועים מעולים וצמיחה מהירה.

"התשוקה של ביל לחדשנות ולעבודת צוות היתה מתנה לאפל ולעולם. המאמן מתאר נאמנה את רוחו הבלתי נלאית של ביל, ויאפשר לדורות הבאים ללמוד מאחד המנהיגים הגדולים ביותר בענף שלנו".
טים קוק, מנכ"ל אפל

"ביל חלק בנדיבות את חוכמתו, ולא ציפה לשום תמורה מלבד האושר שהפיק מהדרכת אנשים אחרים. ביל היה המאמן שלי במשך כמה שנים, וזאת היתה זכות גדולה. מאז, כשאנשים מבקשים ממני עצה, הרבה פעמים אני חושבת על ביל ומנסה להתנהג לאור הדוגמה שהוא הציב".
שריל סנדברג, סמנכ"לית התפעול של פייסבוק

"בכל פעם שראיתי את ביל הוא הראה לי דרכים נפלאות לראות את מה שחשוב באמת. ובסופו של דבר, האנשים שבחיינו הם הדבר החשוב ביותר. לביל היו עקרונות חזקים ביותר בנושאי קהילה והוא ידע כיצד לחבר אנשים. השתמשנו בעקרונות האלה – המפורטים בספר המאמן – כיסודות בהכשרת המנהיגים בגוגל כדי שכל המנהיגים שלנו יוכלו להמשיך ללמוד מביל".
סונדר פיצ'אי, מנכ"ל גוגל

על המחבר

אריק שמידט - Eric Schmidt

אריק שמידט משמש כיום כיו"ר גוגל והיה מנכ"ל החברה משנת 2001 ועד 2011. במהלך התקופה הוא הוביל את צמיחתה של גוגל מחברת סטארט-אפ בעמק הסיליקון למובילת טכנולוגיה בינלאומית שמרוויחה היום יותר מ-55 מיליארד דולר בשנה ובעלת סניפים ביותר מ-40 מדינות.


ג'ונתן רוזנברג - Jonathan Rosenberg

ג'ונתן רוזנברג (משמאל) הצטרף לגוגל בשנת 2002 וניהל את תחום התכנון והפיתוח של מוצרי הצרכן, המפרסם והשותף העסקי, ביניהם: חיפוש, מודעות, ג'ימייל, אנדרואיד, אפס וכרום. הוא משמש כיום כיועץ למנכ"ל גוגל, לארי פייג'.


אלן איגל - Alan Eagle

אלן איגל הוא מנהל בגוגל משנת 2007. לאחר ששימש ככותב הנאומים של ג'ונתן ואריק, כיום הוא מנהל שורה של תוכניות מכירות בגוגל.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il