הכניסו את הרגל בדלת

ועוד סודות שיעזרו לכם להשיג את המשרה שתמיד רציתם

הארווי מאקיי


תקציר על המחבר/ת טעימה מהספר
שם בעברית הכניסו את הרגל בדלת
דאנאקוד 99-1757
מספר עמודים 320
שם המתרגם דרורה בלישה
שם באנגלית Use Your Head to Get Your Foot in The Door
שם מחבר באנגלית Harvey Mackay

תקציר

הארווי מאקיי, שכתב את אחד מספרי העסקים הפופולריים ביותר בכל הזמנים - לשחות עם הכרישים ולהישאר בחיים (בעברית בהוצאת מטר) - חוזר עם ספר מעשי במיוחד שילמד אתכם כיצד להשיג משרה שאתם אוהבים באמת וכיצד לשמור עליה, ולא משנה אם אתם בני עשרים ואחת, חמישים ואחת או שבעים ואחת.

הידעתם? עד גיל שלושים ושמונה יחליף האדם הממוצע קריירה לפחות שלוש פעמים, ואת עבודתו יחליף לפחות עשר פעמים. כיום, בעידן של צמצומים ומיקור חוץ, אף פעם לא תוכלו להיות בטוחים שהתפקיד שלכם עדיין יתקיים בעוד חמש שנים - או בעוד חמישה שבועות. לכן מוטב לחשוב על הקריירה כעל חיפוש עבודה תמידי. מאקיי יראה לכם כיצד תוכלו להיות במיטבכם גם כשהמצב רע. בספר הזה תגלו בין השאר:

  • מהם סימני האזהרה לכך שאתם עומדים לאבד את המשרה שלכם.
  • איך לקיים ראיונות מנצחים.
  • איך לנהל משא ומתן על התפקיד שאתם רוצים.
  • איך לנצל את הדרך שבה מנהלים מקבלים החלטות על קבלת עובדים חדשים.
  • איך לשלב את הכלים החדישים ביותר של נטוורקינג עם הדרכים המסורתיות ליצירת קשרים.

הכניסו את הרגל בדלת ינחה אתכם בדרך מעודדת ומשעשעת, ובעזרת רעיונות שיושמו בשטח, לנווט את דרככם בשוק העבודה הקשה של תקופתנו. זהו המדריך המושלם לקריירה, ספר מעשי ביותר שיוכל לשמש אתכם למשך כל חייכם.

"הארווי מאקיי פוגע היישר במטרה. זהו ספר חשוב לזמנים חשובים בחיינו. איש הכריש במיטבו."

- לארי קינג

"הארווי מאקיי יודע כמה חשוב לתכנן את המשחק. הכניסו את הרגל בדלת יעזור לכם לבנות תוכנית משחק טובה, להוציא אותה לפועל ולנצח."

- שאקיל או'ניל

שבחי הביקורת לחמשת הספרים של מאקיי
שכיכבו ברשימת רבי-המכר של ניו יורק טיימס:

מאמן הפוטבול לו הולץ - "אני חושב שהארווי מאקיי הוא האדם המוכשר ביותר שפגשתי"

בילי גרהאם - "חריפותו העסקית של הארווי ניכרת בכל עמוד. .. יש כל כך הרבה חום, חוכמה ושנינות בספר שכדאי לכולם לקרוא כל עמוד ועמוד".

מגיש הטלוויזיה טד קופל - "הארווי מאקיי לוקח אתכם למסע של קריאה קלה להצלחה בעולם העסקים. הוא כבר השיג את שלו, ועכשיו, בפרץ של חמלה, הוא שרטט את הקווים המנחים כדי שגם אתם תוכלו להשיג את שלכם".

רבי הרולד קושנר - "אין מתחרה להארווי מאקיי כשמדובר בהבנת הדברים שמניעים אנשים".

גלוריה סטיינם - "הוא מהיר, פיקח, משעשע - וכל כך צודק".

המומחה לניהול טום פיטרס - "הארווי מאקיי מצטרף לבוב טאונסנד (Up the Organization) כאשף של שנינות ותבונה עסקית קצרה, נושכת ומבריקה".

המומחה לניהול קן בלאנצ'רד - "אני אוהב את הספר הזה! מאקיי מסיר את המסכה ופוגע בנו בין העיניים באמת העירומה על ההצלחה בעולם האמיתי. באופן בלתי אפשרי, הוא מעניק לנו בספרו השני יותר מאשר בראשון, ששבר שיאים".

איש העסקים דונלד טראמפ - "הארווי ניחן ביכולת מדהימה לגרום לאנשים לדבר ולחשוף את שעותיהם האפלות ביותר והזוהרות ביותר".

המומחה לניהול סטיבן קובי - "העורק הראשי במחצבה, שבו נמצאות פיסות זהב טהור של חוכמת רחוב, בגודל המתאים וברגע הנכון, מהסוג שקשה להשיגו... בעל ערך רב למחפשי עבודה, מועסקים ולא מועסקים"

מארק ויקטור הנסן וג'ק קנפילד, מחברי סדרת הספרים "מרק עוף לנשמה" - "תיהנו מספר המתכונים של הארווי להצלחה - הוא מעניק לקורא את מיטב תבונתו - באמת מרק העוף הטוב ביותר לכל אחד ואחד בעסקים ובחיים".

מגיש הטלוויזיה לארי קינג - "הארווי מאקיי הוא האדם שאני מוכן להקשיב לו במים שורצים כרישים... סיפורים אמיתיים מהעולם האמיתי עם פתרונות אמיתיים".

נורמן וינסנט פיל, מאבות תיאוריית החשיבה החיובית - "הארווי מאקיי הוא אחד הכותבים הטובים ביותר של כל הזמנים".

על המחבר

הארווי מאקיי - Harvey Mackay

הארווי מאקיי הוא מחברם של חמישה רבי-מכר שהופיעו ברשימת הניו יורק טיימס (שלושה מהם הגיעו למקום הראשון) ובהם לשחות עם כרישים ולהישאר בחיים. ספריו נמכרו ביותר מעשרה מיליון עותקים, תורגמו לשלושים ושבע שפות והופצו בשמונים ארצות.

הוא בעל טור פופולארי ואחד המרצים המבוקשים והמשעשעים ביותר באמריקה בתחום העסקים, והוכר כאחד מחמשת המרצים המובילים בעולם. הוא יו"ר חברת MackayMitchell Envelope, בעלת מחזור של יותר ממאה מיליון דולר, אותה ייסד כשהיה בן עשרים ושש.


טעימה מהספר

עשר סיבות לקנות את הספר הזה
העמודים הבאים ילמדו אתכם את הטכניקות הבלתי מנוצחות שיבטיחו לכם עבודה במשבר הכלכלי החמור ביותר זה עשרות שנים. הם גם יספקו לכם כלים כדי לנהל את החיפוש הצפוי לכם, לאורך כל חייכם, משום שלכל אדם צפויים שלושה עד חמישה שינויי קריירה ו־ 15-12 שינויים בתפקיד במהלך חיי העבודה שלו:

1. לשלוט בהתנהגות מנצחת ובפסיכולוגיה החיובית הדרושות כדי להצליח לחזור לכוח העבודה לאחר שפוטרתם, אורגנתם מחדש, צומצמתם או הונדסתם מעבודתכם.

2. לבנות את הרשת שלכם, להרחיב אותה ולהפיח בה מרץ, בעזרת אנשי קשר ואנשים בעלי השפעה שיפתחו את הדלתות בפני הזדמנויות הקריירה הטובות ביותר בעבורכם.

3. ללמוד את כלי ההכנה הסודיים שיאפשרו לכם לבנות קורות חיים חסיני תקלות בעידן האינטרנט.

4. לחזק את הביטחון העצמי שלכם כדי שתוכלו להתגבר על דחייה כואבת ולתמרן בהחלטיות כדי ליצור קשרים חדשים.

5. לפתח את המוּדעוּת האישית ואת שיטות התכנון הדרושות לביצוע ריאיון עבודה מושלם.

6. להסביר את הטעויות הקשות, המאכזבות והמביכות ביותר בהתפתחות הקריירה ובהתפתחות האישית שלכם.

7. לספוג את המיומנויות למשא ומתן כדי לסיים את עבודתכם הקודמת מצוידים במרב היתרונות, ולהיכנס לאחריות החדשה שלכם עם הזדמנויות אופטימליות.

8. להבין את העולם התובעני של מגייסים, מנהלי תעסוקה ופסיכולוגים תעשייתיים, וללמוד את המסרים שהם משתוקקים לשמוע.

9. לרכוש את מיומנות השימוש בטכנולוגיית התקשורת ובבסיסי הנתונים המודרניים כדי שתבטיחו לעצמכם את המקום הראשון במאגר המועמדים לתפקידים הטובים ביותר.

10. לבנות "אסטרטגיית העמדה" שתזדקקו לה כדי לאתר ולהבטיח לעצמכם את היעדים למשרות הבאות בעוד שאתם משתמשים בתפקידכם הנוכחי לתועלתכם ולתועלת המעסיק שלכם.

הקדמה
מאמר שהתפרסם לאחרונה בניו יורק טיימס הצביע על העובדה שספריות ציבוריות ברחבי ארצות הברית הפכו לשדות קרב מאחר שמיליוני אנשים עומדים בתור ליד המחשבים כדי לחפש עבודה בעזרת האינטרנט, והרוחות מתלהטות. חלק מהאנשים מעולם לא שלחו דוא"ל, ולרבים אחרים אין מושג כיצד לכתוב ולשלוח קורות חיים בעידן האלקטרוני.

שיעור האבטלה עמד בנובמבר 2009 על 10.2 אחוזים, השיעור הגבוה ביותר זה למעלה מרבע מאה שנים. פשיטות הרגל, הגירושים, המשפחות המפורקות והתוכניות - שהתנפצו - ללמוד באוניברסיטה, הם התוצאות השכיחות והנפוצות ביותר.

הנתונים הסטטיסטיים משרטטים דיוקן רב־עוצמה של עולם העבודה המשתנה, והספר הזה מצביע על הנתונים הדרמתיים ביותר. משאל גאלופ משנת 2007 שפורסם במגזין טיים דיווח ש־ 77 אחוזים מכל האמריקנים שונאים את עבודתם... ולפי נתונים אחרונים של משרד העבודה, האדם הממוצע יחליף את הקריירה שלו לפחות שלוש פעמים ואת עבודתו 14-10 פעמים עד גיל 38 .

אנשים רבים חושבים שהם מנהלים את חיפוש העבודה החשוב ביותר בחייהם. האמת שמחלחלת עכשיו לתודעה היא זו: כולנו עוסקים בחיפוש עבודה תמידי כל ימי חיינו. האשליה של משרה לכל החיים היא מיתוס שמת כבר לפני עשרים שנה, יחד עם שעון הזהב שקיבל כל מי שפרש לגמלאות. מה שאנשים צריכים היום הם אסטרטגיית עבודה לכל החיים וכלים לגרום לכך שהיא תצליח ברציפות.

בכך עוסק הספר. שימשתי מנטור למאות בוגרים חדשים ולוותיקים מנוסים, ואני יכול לעזור גם לכם.

הארווי מאקיי, פברואר 2010

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il