הכינו את עסקיכם לעתיד

אסטרטגיה עסקית בעידן הלקוח האלקטרוני

דייויד סיגל


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית הכינו את עסקיכם לעתיד
דאנאקוד 99-1084
מספר עמודים 301
שם המתרגם ברוך קורות
שם באנגלית Futurize Your Enterprise
שם מחבר באנגלית David Siegel

תקציר

אתם חושבים ש"הבהלה לזהב" של האינטרנט חלפה? שירידות השערים בנאסד"ק סותמות את הגולל על חברות הטכנולוגיה המתקדמות? אחרי שתקראו ספר זה תיווכחו שהמהפכה רק מתחילה! "הכינו את עסקכם לעתיד" לוקח אתכם לשנת 2010, כאשר הלקוחות האלקטרוניים ישנו את פני העסקים והחברה בדרכים שאינכם מעלים כלל על דעתכם. חזון מלהיב זה של העתיד ינחה אתכם להצלחה במאה ה- 21, בין שהחברה שלכם מעסיקה עשרה עובדים או מאה אלף עובדים.

הלקוחות האלקטרוניים משנים את עסקכם. הם אנשים אמיתיים. הם לקוחות אלקטרוניים שיש להם מסר: לכו בעקבותינו. בספר זה, "הכינו את עסקכם לעתיד", יראה לכם אסטרטג האינטרנט הנודע, דייויד סיגל, שהאסטרטגיה הטובה ביותר להצלחת עסקכם בעתיד היא לתפוס את הלקוחות שלכם, ולאחוז בהם בחוזקה!

הספר מציב לכם אתגר: לחשוב מחדש על הגישה לאינטרנט. "הכינו את עסקכם לעתיד" ילמד אתכם כיצד לרתום את עוצמתם האדירה של הלקוחות האלקטרוניים, ולהוביל את עסקכם לכיוונים חדשים. תוכלו לראות כיצד חברות הנמצאות בחוד החנית של עולם העסקים, כגון מיקרוסופט ודל, מאורגנות עכשיו סביב קבוצות של לקוחות, ולא סביב מוצרים ושירותים.

סיגל מוכיח לנו כי האינטרנט זה לא עניין של חיפוש כל מיני דברים ברשת, או סתם בהייה בתמונות או בכרזות פרסומת - האינטרנט זה עניין של אנשים שעושים עסקים אלקטרוניים ביחד. אנשים אמיתיים המנהלים שיחות אמיתיות.

תלמדו כיצד לחמוק משש המלכודות האסטרטגיות המונעות מכם להצליח בעסקים מקוונים, ומדוע כוחה של רשת האינטרנט באנשים, ולא בטכנולוגיה. תקראו סדרה של ניתוחי אירוע פוקחי- עיניים, המראים לכם בדיוק מה צריך כדי ללכת עם הלקוחות שלכם בכיוון שבו הם צועדים.

על המחבר

דייויד סיגל - David Siegel

דייויד סיגל הוא אסטרטג אינטרנט מוביל ומרצה מבוקש בעולם. בעבודה עם לקוחות כגון HP, יולט-פקרד, לוסנט, סוני, אופיס דיפו, NASA וחברות סטארט-אפ רבות, רכש לעצמו מוניטין כמומחה לתכנון אסטרטגיות אינטרנט לטווח ארוך. סיגל הוא יו"ר חברה לתכנון אתרי אינטרנט ואסטרטגיית אינטרנט, ונשיא Siegel Vision חברה העוסקת באסטרטגיה אלקטרונית.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il