הילד של המכשפה

מייקל גרובר


תקציר על המחבר/ת
שם בעברית הילד של המכשפה
דאנאקוד 99-1670
מספר עמודים 304
שם המתרגם אסף כהן
ז'אנר נוער
שם הספר במקור The Witch's Boy
שם מחבר באנגלית Michael Gruber

תקציר

מסע מופלא בממלכת הכישוף והפנטזיה

לילד של המְכַשֵׁפָה קוראים גוּש. הוא מכוער כל-כך, עד שרבים חושבים שהוא גוֹבְּלִין, לא ילד אנושי. כשהיה תינוק מישהו נטש אותו והביא אותו אל המְכַשֵׁפָה. היא היתה עסוקה בענייניה ולכן מסרה את הטיפול בו לידי דוּבָּה ששימשה כאומנת, ואת לימודיו הפקידה בידי ג'ין שהיה נתון למרותה. חבריו היחידים למשחק היו חיות היער, שבשפתן הוא למד לדבר.

אבל כשהגיע רגע המפגש של גוּש עם בני אנוש, התמימות שלו לא הותירה לו סיכוי מול עוצמת האכזריות שלהם, שהפכה את לבו לאבן והציתה בקִרבּוֹ תאוות נקם אשר הציבה אותו ואת אמו המְכַשֵׁפָה בסכנת מוות. אך האסונות שנפלו בחלקו של גוּש גם חישלו אותו וגילו לו רבות על עצמו. במסעותיו הוא הגיע אל מקומות מופלאים במעמקי האדמה, ואל מחוזות מכושפים שבני-תמותה אינם מעלים על דעתם את קיומם.

בספר המרתק הזה, יצירת הביכורים שלו בתחום הפנטזיה, יצר מייקל גרובר עולם שבמבט ראשון נראה מוּכר, אך כשמתמעקים בו מגלים כי הוא מדהים במקוריותו. עולם של אכזריות, יופי, אגדה, אמת, ומעל הכול: קסם. גרובר שילב בספר גרסאות חדשות בתכלית של אגדות מוכרות, שמשתלבות להפליא בסיפור שלא ייאמן על ילד שגדל אצל מְכַשֵׁפָה, חתול, דוּבָּה ושֵד.

על המחבר

מייקל גרובר - Michael Gruber

מייקל גרובר הוא מחברם של המותחנים עטורי השבחים בקעת העצמות וספר האוויר והצללים (שראו אף הם אור בהוצאת מטר). הוא בעל תואר דוקטור לביולוגיה ימית מהאוניברסיטה של מיאמי. כמעט כל העבודות שבהן עסק לפרנסתו כללו כתיבה, לרוב בעילום שם. הוא מתגורר בסיאטל וכותב ספרים.


ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הירשמו חינם למועדון הספרים של מטר ותקבלו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעים ועוד.

בלחיצה על הרשמה אני מסכים לקבל מידע שיווקי, מבצעים והטבות באמצעות דוא"ל ו/או הודעות SMS ומסכים לתנאי השימוש

Powered by Blacknet.co.il